Televizní stolek 3048

56 990 Kč   –25 %
42 742 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 4. 4. - 8. 4.

  • Výdejny po celé ČR

S nadrozměrnou objednávkou vás samozřejmě nenecháme na holičkách. Dopravu, včetně výnosu do bytu, od nás budete mít zadarmo.

Moderní designová TV skříňka z přírodního ořechového dýhovaného dřeva, s černě epoxidově lakovanými ocelovými nohami a čtyřmi elegantními zrcadlovými dvířky z černě tónovaného tvrzeného skla se systémem otevírání push a tichým zavíráním. Získáte sofistikovaný vzhled, který ve svém obývacím pokoji hledáte. Mějte vše na svém místě díky velkému úložnému prostoru.

Značka ANGEL CERDÁ
Katalogové číslo AC_3048
Barva Walnut / Black
Délka nad 221 cm
Rozměr 240 × 45 × 50 cm
Váha 58 kg
Sleva 20-40%
Materiál Skříňka: ořechová dýha / Rám: 100% nerezová ocel
kov: Lesklý kvalitní materiál, který dodá nádech luxusu a jen tak se neokouká. Mezi jeho přednosti řadíme především houževnatost a výdrž. Proto jsou produkty s prvky kovu jedny z nejkvalitnějších na trhu. dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / ANGEL CERDÁ

Angel Cerda je skupina společností se sídlem ve Španělsku a pyšní se úspěšnou historií, která trvá již 125 let. Jejich zkušenosti a znalosti pokrývají celé spektrum nábytkářského podnikání a distribuují produkty úspěšně po celém světě. Dopřejte si i vy kousek unikátního designu u vás doma.

Mohlo by se vám líbit