The House of Glam – Lush Interiors and Design Extravaganza

Produkt skladem
1 290 Kč
  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 25. 6. - 27. 6.

  • Výdejny po celé ČR

Vítejte v The House of Glam — svěží interiéry a extravagantní design. Náročná konvence s maximalistickým vkusem, očekávejte vlastní tapety, elegantní látky a bohatý mramor, stejně jako designové ikony z poloviny století, geometrii a ozvěny Memphisu. Nová, mladá generace interiérových designérů jako David Alhadeff, Cristina Celestino a Nina Yashar s důrazem na osobnost vytváří domy, které touží být stejně jedinečné jako jejich obyvatelé, a posouvají rezidenční design do budoucnosti.

Tato rozmanitá architektonická krajina knihy je pastvou pro oči, kde se výrazné barvy, textury, neobvyklé formy a exotické materiály spojují a vytvářejí současnou interpretaci interiéru ve stylu art deco nebo klasického hollywoodského filmu z 50. let. Koneckonců, designéři jsou vrození milovníci historie a existuje spousta historie v architektuře, dekorativním umění, módě a filmu v průběhu věků, s níž si můžete vybrat a hrát si. Tyto domy mají velký sen.

The House of Glam vás zve do těch nejzajímavějších domovů, od Itálie po USA, které ztělesňují tento dekadentní, hravý trend, profilující klíčová studia a designéry v popředí hnutí.

Značka GESTALTEN
Katalogové číslo GSTL_9783899559828
Poznámka Nakladatel: Gestalten
Počet listů 256
O značce / GESTALTEN

Gestalten dokumentuje a předjímá zásadní pohyby v architektuře, vizuální kultuře, designu a módě, jídle, cestování a současném umění. Bez ohledu na médium, které je k dispozici, chce Gestalten informovat a inspirovat naši komunitu. Dopřejte si designové a obohacující čtení. 

Mohlo by se vám líbit