The Rebel's Wardrobe – The Untold Story of Menswear’s Renegade Past

Produkt skladem
1 290 Kč
  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 18. 6. - 20. 6.

  • Výdejny po celé ČR

Šatník The Rebel's Wardrobe, který čtenáře ponoří do světa pánské módy, zkoumá překvapivý původ našich každodenních základních předmětů a jak se z nich staly nadčasové klasiky.

Od obyčejného bílého trička, které se stává hrdinou všedního dne, přes koženou bundu, která upevňuje své místo jako globální ikona, nebo chino chino původně vyráběné pro vojenské účely, tento moderní lexikon pánského oblečení využívá módu k pohledu na pop kulturu. posledních 100 let, což vytváří spojení mezi zdánlivě nesourodými skupinami od armády po sport.

Připojte se k Denimhunters, předním internetovým odborníkům na džínovinu a pánské oděvy, kteří vás provedou krásným archivem a současnými fotografiemi a představí historii ikonického pánského oblečení.

Značka GESTALTEN
Katalogové číslo GSTL_9783967040722
Poznámka Nakladatel: Gestalten
Počet listů 288
O značce / GESTALTEN

Gestalten dokumentuje a předjímá zásadní pohyby v architektuře, vizuální kultuře, designu a módě, jídle, cestování a současném umění. Bez ohledu na médium, které je k dispozici, chce Gestalten informovat a inspirovat naši komunitu. Dopřejte si designové a obohacující čtení. 

Mohlo by se vám líbit