Variabilní exteriérová pohovka Buckle-Up Out™ – Dark Grey/Dark Grey

21 390 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 28. 6. - 2. 7.

  • Výdejny po celé ČR

S nadrozměrnou objednávkou vás samozřejmě nenecháme na holičkách. Dopravu i takto velkého kousku, včetně výnosu 2 člennou posádkou, od nás budete mít zadarmo.

Vhodné pro venkovní použití.

Představujeme vám multifunkční venkovní pohovku Buckle Up od Karup Design s prvotřídním povrchem vhodným pro venkovní relaxaci. Každý kus Buckle up OUT™ je potažen látkou odolnou vůči skvrnám a odpuzující vodu. Městský vzhled dělá z venkovního nábytku OUT™ i stylový nábytek do interiéru. Kdykoli si chcete posedět venku, lenošit nebo jen tak odpočívat, jednoduše přemistěte pohovku Buckle up ven. Ideální pro čtení a stylové lenošení. Buckle Up OUT ™ je k dispozici v bílé, šedé a béžové barvě.

Materiál: potah – 100% akrylové plátno, top – PES matrace a 2 cm pěnové jadro, sedák – PES matrace a 2 cm pěnové jadro.

Rozměry matraci: 140 × 200 cm.

Jak se starat: Outdoorové produkty Karup jsou vyrobeny z prvotřídní 100% akrylové dralonové látky, která je odolná vůči skvrnám a odpuzuje vodu. V dešti materiál způsobí odpor vody z povrchu. Odneste prosím svoje OUT produkty vždy pryč ze silného deště, abyste se o ně co nejlépe starali. Použijte vlhký hadřík a v případě potřeby otřete vnější futon.

Značka KARUP DESIGN
Katalogové číslo 801403403140
Barva tmavě šedá
Rozměr 140 × 200 cm
Váha 14 kg
Sleva do 20%
Materiál 100 % akryl dralon
O značce / KARUP DESIGN

Karup, dánská nábytkářská firma, která čerpá inspiraci z nábytku tradičních japonských ložnic. Jejich futonové pohovky se díky své variabilitě hodí jak do malých, tak velkých interiérů - většinu z nich si totiž můžete podle aktuálních potřeb, nebo nálady všemožně polohovat a nastavovat. Na takových futonových postelích spávali odedávna i samurajové! Jsme si proto na 100% jistí, že na moderní variantě od značky Karup se vyspíte úžasně i vy.

Mohlo by se vám líbit

- 15 %
Venkovní dvoumístná pohovka Soledo MESONICA
19 541 Kč 22 990 Kč
- 15 %
Venkovní sedmimístná pohovka Soledo MESONICA
50 906 Kč 59 890 Kč
- 15 %
Venkovní lenoška Soledo MESONICA
21 037 Kč 24 750 Kč