Venkovní pohovka Manzo

86 390 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 4. 4. - 8. 4.

  • Výdejny po celé ČR

Manzo je nádherná dvoumístná venkovní pohovka vyrobená z teakového dřeva třídy A z udržitelných zdrojů. Tato pohovka s luxusní sadou venkovních látkových polštářů Flores v bílé barvě je ideální pro jakýkoli venkovní obytný prostor a díky svému ekologickému designu poskytuje pohodlí i odolnost. Vylepšete si svůj zážitek z bydlení venku s krásnou Sofa Manzo Outdoor ještě dnes.

> šířka: 181 cm
> hloubka: 82,5 cm
> výška: 77,5 cm
> hloubka sedadla: 53 cm
> výška sedadla od země: 46,5 cm
> výška područky od země: 57 cm

Barva teakového venkovního nábytku se postupem času přirozeně změní ze zlatohnědé na stříbrnošedou. Dáváte-li přednost této stříbrošedé barvě, můžete teak ponechat neošetřovaný, ale pokud jej chcete udržet dozlatova hnědý co nejdéle, používejte pravidelně specializovaný Teak Protector.

Značka EICHHOLTZ
Katalogové číslo EICH_117149
Barva krémová / hnědá
Váha 21 kg
Materiál teakové dřevo / 100% Olefin
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / EICHHOLTZ

Theo Eichholtz, vášnivý sběratel starožitností, vždy hledá jedinečné kousky. Když byl v 90. letech na cestě do Asie, byl tak okouzlen čínským koloniálním nábytkem, že ho začal dovážet. To znamenalo jediné - začátek firmy nesoucí jeho jméno. Eichholtz je holandský výrobce luxusního nábytku, specializuje se na jedinečný design svých produktů. V průběhu let se společnost rozrostla na jeden z nejznámějších a nejuznávanějších velkoobchodů s luxusním designovým nábytkem, osvětlením a doplňky. Výběr produktu Eichholtz znamená vybrat dokonalost pro váš domov a dát vašemu interiéru novou úroveň, kterou si zaslouží.

Mohlo by se vám líbit