Sametová židle Lucia

8 850 Kč   –41 %
5 240 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 24. 9. - 26. 9.

  • Výdejny po celé ČR

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.

Luxusní plyšová tkanina s jemným leskem perfektně vynikne na elegantním nábytku. Pevnost jednotlivých vláken zaručí výjimečnou odolnost proti opotřebení materiálu. Materiál je jemný na dotek.

Použité materiály: masivní borovicové dřevo, dřevotříska, čalounická lepenka, černé dřevěné nohy, vysoce odolná polyuretanová pěna 30 kg/m³.

Detailní rozměry: šířka sedadla – 48 cm, výška sedadla – 46 cm, hloubka sedadla – 44 cm, výška nožiček – 38 cm

Maximální nosnost: 150 kg

Martindale hodnota 100 000 cyklů - hodnota udává míru odolnosti vůči oděru. Běžná doporučená hodnota u domácího nábytku se pohybuje v rozmezí mezi 20 000 až 30 000 cyklů.

Správná péče o nábytek výrazně prodlouží jeho životnost. Prach a běžné nečistoty by měly být z povrchu nábytku pravidelně odstraňovány například pomocí vysavače s nastavením nízkého výkonu a s použitím měkké hlavice. Znečištění od tekutin by mělo být malo byť okamžite odstránené jemnou utierkou a mydlovou vodou. Na ťažko odstrániteľné škvrny použite špeciálny čistič určený na daný druh materiálu. Vyhnite sa používaniu agresívnych čistiacich prostriedkov na báze bielidiel a amoniaku.

Zvýhodněnou cenu tohoto produktu jsme vám vyjednali s dodavatelem, jelikož bude produkt vyrábět specificky pro vás, nevznikne mu tak situace, že budou již vyrobené kusy zbytečně na skladě neprodané, tedy zero waste, který podporujeme. Bohužel s tím ale souvisí delší dodací doba, předpokládali jsme však, že si většinou stěhování poctivě plánujete a nepotřebujete pohovku zítra, tak snad je tento kompromis oukej.

Značka MILO CASA
Katalogové číslo MIL_CH_LUCIA7
Barva zelená
Rozměr délka 52 × šířka 48 × výška 80 cm
Poznámka vyrobené v Evropě
Váha 7,15 kg
Sleva 40-60%
Materiál samet
samet: O sametu lze rozhodně říci, že hřeje, zútulní jakýkoliv interiér a dodá nádech slavnostního vzhledu a originality. Ze všeho nejvíce je však příjemný na dotek, proto se využívá na nábytek, doplňky a oblečení.
O značce / MILO CASA

Italský značkový nábytek Milo Casa nabízí vysoce kvalitní nábytek vyrobený v souladu s životním prostředím. Všechny použité materiály a komponenty prošly důkladnými testy, aby byla zajištěna výjimečná kvalita, robustnost a dlouhá životnost výrobků.

Mohlo by se vám líbit

Jídelní židle Giuseppe EICHHOLTZ
15 690 Kč
- 15 %
Židle Ami ROWICO
2 881 Kč 3 390 Kč
Židle Wem
Židle Wem
Varianty:51,6 × 80,2 × 53,8 cm
- 10 %
Židle Wem NOO.MA
9 891 Kč 10 990 Kč
- 25 %
Sada 2 ks - Židle KALUNE DESIGN
3 442 Kč 4 590 Kč