Immune Complex – 30 kapslí

499 Kč
  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 5. 4. - 7. 4.

  • Výdejny po celé ČR

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.

> Beta glukan, vitamín D, vitamín C a zinek
> Komplex čtyř látek pro efektivní obranný štít
> Synergní účinek obsažných složek
> Účinnější než samostatný vitamín C nebo vitamín D

Beta glukany jsou speciální polysacharidy, součást vlákniny, které najdeme v obilovinách, kvasinkách, nejrůznějších houbách a mořských řasách. Mají prokazatelné bioaktivní účinky související s obranným štítem. Vitamín C, vitamín D a zinek mají účinky, které jsou velmi podobné. Komplex všech těchto čtyř látek dává dohromady velmi efektiní obranný štít, silnější než jakákoli z těchto látek samotná. Obsažené beta glukany 1,3 a 1,6 jsou nejúčinnější formy extrahované z kvasnic, vitamín D3 je získaný z lišejníku, vitamín C je pufrovaný pro snížení acidity. Zinek má vedle těchtio tří látek taktéž vlastnosti související s obranným štítem.

Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100% aktivních látek a 0% balastních aditiv a pojiv. Viridian Nutrition garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt = spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a netestuje své produkty na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou 100% ekologické.

DÁVKOVÁNÍ
1 kapsli denně s jídlem nebo dle lékaře. Balení obsahuje 30 dávek.

UPOZORNĚNÍ
Nepřekračujte doporučenou denní dávku, neurčí>li lékař jinak. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, nedoporučí>li lékař. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.

SLOŽENÍ V 1 KAPSLI
beta 1,3/1,6 glukan, vitamín C (L-askorbát hořečnatý), rostlinná kapsle (hydroxypropylmethylceluóza), zinek (citrát zinečnatý), vitamín D3.

Značka VIRIDIAN
Katalogové číslo VRD_100192
Objem 30 kapslí
Váha 22,7 g
O značce / VIRIDIAN

Posláním Viridian Nutrition je přenášet zdraví a pohodu na vše, na co sáhne, prostřednictvím etických a kvalitních produktů, podporou charitativní činnosti a péčí o životní prostředí. Žádná složka z výroby ani produkt není testován na zvířatech. Používané složky mají tradici bezpečného působení na lidský organismus. Všechny čerstvé organické tinktury a masti se pěstují a vyrábí ve Velké Británii, stejně tak i kapsle a organické výživné oleje.

Mohlo by se vám líbit