Péče o tělo.

Jen si to představte - po náročném dni na vás doma čeká vaše vlastní „SPA”, které vás uklidní a zároveň dodá energii, která je nezbytná pro správné fungování.
To zní slibně, no ne? My myslíme, že ano! Každý z nás má rituál, který jej činí šťastným. A o to jde - cítit se dobře.
Dnešní doba nese spoustu nástrah, na které se nelze předem připravit, ale můžeme se naučit, jak zachovat klid a přenést pozornost
na věci, které nám dělají dobře a jsou součástí našeho života. Pojďte si dopřát chvilku pro sebe, kterou si zasloužíte.

1. Povzbuďte vaše smysly.

Naše tělo slouží jako schránka, která nás provádí tímto životem a proto je důležité se o něj náležitě a s úctou starat. Dopřejte si koupel, která uvolní vaši mysl.
Nezapomeňte přidat pár kapek pěny do koupele, která potěší vaše smysly. Zapalte si svíčku, která umocní celý okamžik. Udělejte vaši koupel ještě smyslnější.
Použijte peeling a s ním společně jemnou masáž, kterou si vaše tělo zaslouží. Následně však nezapomeňte na hydrataci, která vaše tělo zanechá hladké a zároveň vyživí.

2. Duše žádá odpočinek.

Každý den čelíme spoustě situacím, mnohdy i stresovým. Musíme vycházet především ze sebe.
Veškeré nejistoty a pochybnosti se projevují na našem zdravotním stavu, proto je důležitý balanc a jistá mentální hygiena, díky které zabráníme nežádoucím vlivům.
Vsaďte na sílu vykuřovadel. Pokud hledáte způsob, jak si zpříjemnit meditaci, jógu, dechová cvičení nebo prostě jen tak atmosféru v bytě, rozhodně vás nezklamou.
To samé platí o difuzérech. Nezapomeňte vybrat vhodný esenciální olej, na který máte zrovna náladu.

3. Síla vitamínů.

Vitamíny jsou pro naše tělo stěžejní. Denně doplňujeme vitamíny přirozenou cestou, ale občas musíme jít imunitě naproti.
Mezi jejich benefity patří udržování duševní rovnováhy a celkově zlepšují psychickou výkonnost.
Nepodceňujte výběr vitamínů a dopřejte si silnou imunitu po celý rok.
Klid v duši je zkrátka k nezaplacení.

Provedeme vás vybranými produkty.