Pohovka Belvedere

160 590 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 2. 7. - 4. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Představujeme "Pohovku Belvedere" od Eichholtze, mistrovské dílo klasické francouzské inspirace, zdobené opulentní elegancí. Zahalený do bohatého měděného sametu s luxusním designem sukně zachycuje podstatu nadčasové sofistikovanosti. Měří 258 cm na šířku, 98 cm do hloubky a 72 cm na výšku a nabízí styl i pohodlí. Pohovka Belvedere je důkazem spojení klasického a současného designu. Jako součást naší Metropolitan Collection připravuje půdu pro spolupráci The Met x Eichholtz a vytváří sofistikované pozadí pro vaši osobní sbírku umění zahrnující staletí a kultury z celého světa, v pohodlí vašeho domova.
Pohovka Belvedere s vlivy Metropolitního muzea umění a New York City přebírá designové prvky klasického francouzského stylu smíchaného bez námahy s eklektickou a luxusní estetikou Uptown. Pohovka je prezentována v opulentní wrey sametové mědi, rozšířená ramena s vysokými stranami; hluboká, čalouněná základna; a velkorysé proporce připomínají majestátnost architektury The Met, Velkého sálu a jeho světově proslulých schodů, stejně jako mnoho uměleckých děl a předmětů muzea. Naše kolekce se také dívá na ikonické panorama města a zachycuje uměleckého a dynamického ducha Manhattanu.

Značka EICHHOLTZ
Katalogové číslo EICH_TM0006
Barva hnědá
Rozměr 258 × 98 × 72 cm
Materiál 100% polyester
O značce / EICHHOLTZ

Theo Eichholtz, vášnivý sběratel starožitností, vždy hledá jedinečné kousky. Když byl v 90. letech na cestě do Asie, byl tak okouzlen čínským koloniálním nábytkem, že ho začal dovážet. To znamenalo jediné - začátek firmy nesoucí jeho jméno. Eichholtz je holandský výrobce luxusního nábytku, specializuje se na jedinečný design svých produktů. V průběhu let se společnost rozrostla na jeden z nejznámějších a nejuznávanějších velkoobchodů s luxusním designovým nábytkem, osvětlením a doplňky. Výběr produktu Eichholtz znamená vybrat dokonalost pro váš domov a dát vašemu interiéru novou úroveň, kterou si zaslouží.

Mohlo by se vám líbit

- 30 %
Variabilní pohovka Beat – White/Beach blue KARUP DESIGN
13 825 Kč 19 750 Kč
- 30 %
Variabilní pohovka Unwind – Clear/Ivory KARUP DESIGN
20 545 Kč 29 350 Kč
- 30 %
Variabilní pohovka Bebop – Black/Wheat beige KARUP DESIGN
13 825 Kč 19 750 Kč
- 30 %
Variabilní pohovka Knob KARUP DESIGN
17 185 Kč 24 550 Kč