Probiotický čistič koupelen

389 Kč
  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 17. 10. - 19. 10.

  • Výdejny po celé ČR

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.

BYOMS PROBIOTIC BATROOM CLEANER čistič koupelen je složený z pečlivě vybraných a vyvážených přírodních ingrediencí. Péče, která chrání a pečuje o vaši koupelnu. Výrobek obsahuje probiotické bakterie, které udržují přirozenou mikroflóru a brání množení patogenních bakterií. Účinně odstraňuje vodní kámen, eliminuje nepříjemný zápach a zanechává pocit svěžesti a čistoty. Z koupelny dokonce odstraní i nahromaděné nečistoty.

> 99.9% složek je přírodních původu
> Bez konzervantů
> Obsahuje živé probiotické bakterie – bacillus coagulans
> Zcela bezpečné použití
> Biologicky rozložitelný materiál
> Není škodlivý pro lidi ani životní prostředí
> Ve výrobku jsou použité pečlivě vybírané organické přísady, které jsou ze 100% veganské a netestované na zvířatech
> Zcela bez konzervačních látek, fosfátů, barviv, chlóru a syntetických materiálů, ale i přesto má výrobek dlouhou trvanlivost – minimálně 3 roky

POUŽITÍ
Před použitím sprej protřepejte. Nastříkejte na povrch a nechte 2-5 minut působit, dokud sprej nezaschne, poté povrch očistěte hadříkem nebo houbičkou. Při odstraňování vodního kamene sprej nastříkejte a nechte působit 10-15 minut. Sprej můžete použít i na toaletu. Nastříkejte dovnitř mísy a okolo toalety, čistič odstraní nečistoty a nechtěný zápach.

SLOŽENÍ
<5 % neiontové povrchové aktivní látky*. Obsahuje také: vodu, sekvestranty, alkohol, regulátor kyselosti, denaturant, mikroorganismy.
*Rostlinné povrchové aktivní látky

Značka BYOMS
Katalogové číslo BY008
Objem 400 ml
O značce / BYOMS

Značka Byoms zpochybňuje zbytečné používání chemikálií a antibakteriálních čističů v domácnosti. Jejich misí je posilovat „hodné“ a prospěšné bakterie (probiotika), které přirozeně bojují s bakteriemi způsobujícími nemoci nebo zápachy. V bakteriální revoluci Byoms nasazuje kapitánskou pásku a vydávají se do boje. Vyvinuli tým zdravých bakterií v udržitelných produktech s probiotiky pro praní a čištění domácnosti.

Mohlo by se vám líbit