Probiotický prací prostředek na jemné prádlo

550 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 17. 10. - 19. 10.

  • Výdejny po celé ČR

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.

Velmi efektivní a zároveň šetrný k oblečení i životnímu prostředí. S jemnou vůní fíkového mléka, obzvlášť vhodný pro vlnu a hedvábí. Nezpůsobuje alergie ani nedráždí pokožku. Schváleno dermatology a alergologem.

> 98,7% složek přírodního původu
> Obsahuje živé probiotické bakterie – bacillus coagulans
> Zcela bezpečné použití
> Biologicky rozložitelný materiál
> Není škodlivý pro lidi ani životní prostředí
> Ve výrobku jsou použité pečlivě vybírané organické přísady, které jsou ze 100% veganské a netestované na zvířatech
> Zcela bez konzervačních látek, fosfátů, barviv, chlóru a syntetických materiálů, ale i přesto má výrobek dlouhou trvanlivost – minimálně 3 roky

POUŽITÍ
Vysoce koncentrované složení, stačí přidat pouze 20 ml pracího prostředku do dávkovače ve vaší pračce a perte jako obvykle. Lahev 500 ml vystačím až na 25 praní. S ohledem na životní prostředí doporučujeme naplněnou pračku nastavit na minimální teplotu a pečlivě dodržovat pokyny pro dávkování. Skvrny před praním lehce ošetřete čisticím prostředkem. V případě velmi silně zapáchajícího prádla např. od potu můžete oblečení namočit s pracím prostředkem a nechat přes noc působit. Aktivní probiotické bakterie zatím budou působit a výrazně tak potlačí nepříjemný zápach. Vedlejším účinkem je, že výrobek čistí i vaši pračku a vytváří udržitelné prostřední prospěšných bakterií i v ní.

SLOŽENÍ
30% aniontové povrchové aktivní látky*, <5% amfoterní povrchové aktivní látky *, mýdla, glycerol, sodium citrate, vinylpyrrolidone / vinylimidazole copolymer, parfemace bez alergenů, probiotické bakterie
*Rostlinné povrchové aktivní látky

Značka BYOMS
Katalogové číslo BY004
Objem 500 ml
O značce / BYOMS

Značka Byoms zpochybňuje zbytečné používání chemikálií a antibakteriálních čističů v domácnosti. Jejich misí je posilovat „hodné“ a prospěšné bakterie (probiotika), které přirozeně bojují s bakteriemi způsobujícími nemoci nebo zápachy. V bakteriální revoluci Byoms nasazuje kapitánskou pásku a vydávají se do boje. Vyvinuli tým zdravých bakterií v udržitelných produktech s probiotiky pro praní a čištění domácnosti.

Mohlo by se vám líbit