Skříň Teun

6 190 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 25. 7. - 29. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Série skříní Teun z kolekce nizozemské značky interiérového designu WOOOD je nadčasovou nezbytností pro každý interiér. Sérii skříní lze rozdělit podle velikosti, zvolit subtilní uzavřenou skříňku pro uložení předmětu mimo dohled nebo vystavení sbírka knih v otevřených policích. Teun je ideální pro multifunkční šatní skříň! U nábytku vyššího než 70 cm doporučujeme věnovat zvýšenou pozornost montáži na stěnu. Montáž proti pádu zabraňuje nehodám a chrání nábytek před převrácením.

> Výška dveří: 188 cm
> Šířka dveří: 40,5 cm
> Tloušťka rámu: 1,5 cm
> Hmotnost jedné police: 15 kg
> Hmotnost na polici: 26 kg

Značka WOOOD
Katalogové číslo 375472-Z
Barva Deep Black
Rozměr 188 × 44 × 35 cm
Sleva do 20%
Materiál borovicové dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / WOOOD

Koncept WOOOD je velmi jednoduchý. Vyrábějí robustní moderní nábytek, který je snadno sestavitelný a spojuje v sobě dekorativní i praktické funkce. Značka WOOOD má jen jedno poslání - dodat šťávu jakémukoliv interiéru. Vyzkoušejte atraktivní a moderní holandskou značku WOOOD a vytvořte ze svého bydlení unikátní záležitost.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Skladem, u vás již 26. 6.
Šatní skříň SONGMICS
1 251 Kč 1 390 Kč
Dřevěná skříň Ties WOOOD
14 590 Kč
Dřevěná skříňka Gijs WOOOD
11 950 Kč