Stojánek na kořenky

490 Kč   –10 %
441 Kč
  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 17. 6. - 19. 6.

  • Výdejny po celé ČR

Hledáte zkratku k uspořádané kuchyňské skříňce? Vyzkoušejte tuto sadu stojánků na kořenky. Díky 6 úrovním udrží vaše koření po ruce a snadno dosáhnete úhledného vzhledu, o kterém jste snili. Když se potká přírodní bambus s robustní ocelí, co z toho vznikne? Okouzlující sada praktických polic! Můžete se s ní pochlubit na kuchyňské lince a udělat z ní praktickou ozdobu, která ozvláštní vaši kuchyni.

Značka SONGMICS
Katalogové číslo KCS016N01
Barva Natural, Black
Rozměr 32 × 24,5 × 11,2 / 32 × 24 × 9,5 cm
Váha 1,2 kg
Sleva do 20%
Materiál ocel / bambus
kov: Lesklý kvalitní materiál, který dodá nádech luxusu a jen tak se neokouká. Mezi jeho přednosti řadíme především houževnatost a výdrž. Proto jsou produkty s prvky kovu jedny z nejkvalitnějších na trhu. dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / SONGMICS

Značka SONGMICS má od svého vzniku v roce 2012 jasný cíl: vyrábět kvalitní a dostupný nábytek pro domácnosti široko daleko. Jejich produkty jsou jednoduché a funkční a pomohou vám si to doma uspořádat a zorganizovat. SONGMICS kladou velký důraz na zpětnou vazbu od svých zákazníků a své výrobky neustále vylepšují. A i díky tomu jsou tak oblíbené!

Mohlo by se vám líbit

- 20 %
Stojan na kuchyňský papír Emira BLOOMINGVILLE
712 Kč 890 Kč
- 20 %
Stojan na kuchyňský papír Emy BLOOMINGVILLE
712 Kč 890 Kč
Skladem, u vás již 3. 6.
Kartáč na lahve CORKCICLE.
479 Kč
- 10 %
Stolní organizér SONGMICS
495 Kč 550 Kč