Dřevěná šatní skříň Dennis

15 850 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 25. 6. - 27. 6.

  • Výdejny po celé ČR

S nadrozměrnou objednávkou vás samozřejmě nenecháme na holičkách. Dopravu i takto velkého kousku, včetně výnosu 2 člennou posádkou, od nás budete mít zadarmo.

Skříň Dennis pochází z kolekce nizozemské značky WOOOD. Je vyrobena z borovice s certifikátem FSC, má broušený povrch, který je ošetřený vodou ředitelnou betonové šedou barvou Dveře mají svislou linii V-drážek. Vnitřek skříně je vyroben z melaminu a skládá se z jedné široké police nahoře a dole, v levé části je závěsná tyč, v pravé tři police. Tato skříň je součástí kolekce Dennis. Kolekce se skládá z postele, psacího stolu, skříně, úložného boxu, nočního stolku a nástěnné police. Tato skříň je vyrobena z broušeného dřeva, struktura dřeva je zvýrazněna broušením. Tímto ošetřením mohou být mimořádně viditelné nerovnosti a malé praskliny, to jsou vlastnosti starého dřeva. Díky tomu je každý kus originál. Skříň má hmotnost 75,8 kg a je dodávaná v rozloženém stavu s jasným návodem pro montáž.

Značka WOOOD
Katalogové číslo 365556-BET
Barva šedá
Rozměr 202 × 111 × 55 cm
Poznámka země původu: Holandsko
Váha 75,8 kg
Montáž Produkt vyžaduje lehkou montáž
Sleva do 20%
Materiál borovicové dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / WOOOD

Koncept WOOOD je velmi jednoduchý. Vyrábějí robustní moderní nábytek, který je snadno sestavitelný a spojuje v sobě dekorativní i praktické funkce. Značka WOOOD má jen jedno poslání - dodat šťávu jakémukoliv interiéru. Vyzkoušejte atraktivní a moderní holandskou značku WOOOD a vytvořte ze svého bydlení unikátní záležitost.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Skladem, u vás již 28. 5.
Šatní skříň SONGMICS
1 251 Kč 1 390 Kč
Dřevěná skříň Ties WOOOD
14 590 Kč
Dřevěná skříňka Gijs WOOOD
11 950 Kč