Dřevěná skříň s šuplíky Slide Barn

24 390 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 25. 7. - 29. 7.

  • Výdejny po celé ČR

S nadrozměrnou objednávkou vás samozřejmě nenecháme na holičkách. Dopravu i takto velkého kousku, včetně výnosu 2 člennou posádkou, od nás budete mít zadarmo.

Tato skříň Barn je něco jiného než klasické uložiště nebo knihovna. Barn je skříň s mnoha možnostmi, můžete jí dát vlastní vzhled. Skříň je rozdělena na dvě strany, má dvě silné police a dvě zásuvky ve spodní části. Jednu stranu má vždy viditelnou a druhou stranu zakrytou posuvnými dveřmi. Posuvné dveře mají kovovou kolejnici a lze s ní pohybovat zprava doleva. Skříň je vyrobená z masivní borovice s certifikátem FSC, použité dřevo je hrubě řezané. To znamená, že je dřevo řezané napříč, což mu dává rustikálně broušený retro vzhled. Tato úprava může zviditelnit nerovnosti a malé prasklinky. Každý kus je proto jedinečný. Skříň má výšku 230 cm, ale protože má skříň vyšší kování, celková výška je 232 cm. Skříň je dodávána v rozloženém stavu s jasným manuálem pro montáž.

Značka VTWONEN
Katalogové číslo 378566-W
Barva bílá
Rozměr 230 × 122 × 37 cm
Poznámka země původu: Holandsko
Váha 95 g
Montáž Produkt vyžaduje lehkou montáž
Sleva do 20%
Materiál borovicové hrubě řezané dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / VTWONEN

Další lekce minimalismu - tentokrát z Holandska. Značka Vtwonen nabízí kvalitně zpracovaný pohodlný nábytek, který má nápad a promění váš příbytek na moderní domov. Zakládají si na prvotřídních kvalitních materiálech a rozhodně se nebojí odvážných kombinací.

Vtwonen, to je značka pro vaše moderní bydlení.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Skladem, u vás již 26. 6.
Šatní skříň SONGMICS
1 251 Kč 1 390 Kč
Dřevěná skříň Ties WOOOD
14 590 Kč
Dřevěná skříňka Gijs WOOOD
11 950 Kč