Dřevěný noční stolek Morris

3 490 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 2. 9. - 4. 9.

  • Výdejny po celé ČR

Noční stolek pochází ze série Morris, která se skládá z postele, zásuvky pod postel, psacího stolu, skříně a nočního stolku. Stolek je vyrobený z masivní borovice s certifikátem FSC, dřevo je řezané napříč a tím získává rustikální vzhled. Díky tomuto ošetření mohou být více viditelné nerovnosti a malé praskliny. Každý kus má tedy originální vzhled. Produkt je dodávaný v rozloženém stavu s jasným montážním návodem.

Značka WOOOD
Katalogové číslo 373393-L
Barva šedá
Rozměr 52 × 35 × 35 cm
Poznámka země původu: Holandsko
Váha 5 kg
Sleva do 20%
Materiál borovicové dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / WOOOD

Koncept WOOOD je velmi jednoduchý. Vyrábějí robustní moderní nábytek, který je snadno sestavitelný a spojuje v sobě dekorativní i praktické funkce. Značka WOOOD má jen jedno poslání - dodat šťávu jakémukoliv interiéru. Vyzkoušejte atraktivní a moderní holandskou značku WOOOD a vytvořte ze svého bydlení unikátní záležitost.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Noční stolek Cholet ACTONA
1 575 Kč 1 750 Kč
- 10 %
Noční stolek Ashlan ACTONA
1 251 Kč 1 390 Kč
- 10 %
Skladem, u vás již 25. 6.
Noční stolek Ashlan ACTONA
1 575 Kč 1 750 Kč