Jídelní stůl Pilotis Ply

63 590 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 26. 7. - 30. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Povrch stolu podepřený čtyřmi štíhlými nohami z překližky ohnutými pro vytvoření pevnosti. Tento koncept skládacích ploch je vypůjčen ze starověkých znalostí „Ori“ a vytváří plochý stůl s lehkou konstrukcí a archetypickým designem. Stůl Pilotis Ply je poctou průkopníkům ohýbané překližky, navržený lidmi se srdcem. Pilotis Ply, vhodný pro práci i zábavu, slouží všem účelům.

Značka REX KRALJ
Katalogové číslo PILOTIS_PLY_T_N
Barva přírodní
Materiál dubové dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / REX KRALJ

Společnost Rex Kralj byla založena v roce 2012 jako pocta slovinskému architektu Niko Kraljovi, který si založil vlastní nábytkářskou firmu v 50. letech minulého století. Rex Krajl vytáhli ze šuplíku několik jeho ikonických návrhů, vyvíjí své vlastní portfolio humanitního nábytku a následují tak nestárnoucí odkaz originálního, funkčního a kvalitně zpracovaného nábytku Nikola Kralje.

Mohlo by se vám líbit

- 25 %
Jídelní stůl 1049 ANGEL CERDÁ
66 487 Kč 88 650 Kč
- 35 %
Skladem, u vás již 26. 6.
Jídelní stůl Cep TEULAT
20 078 Kč 30 890 Kč
- 10 %
Jídelní stůl Natura MARCKERIC
4 851 Kč 5 390 Kč
Jídelní stůl Smooth BEPUREHOME
22 850 Kč