Komoda Cabana

151 790 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 2. 7. - 4. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Komoda Cabana je ztělesněním okázalosti a krásy. Tato komoda, zdobená klidnou dýhou z praného dubu, má vynikající mramorovou desku Bianco Lilac, dovezenou z Itálie. Pozvedněte svůj domov pomocí komody Cabana, harmonické symfonie přirozené nádhery a přepychu, vytvářející atmosféru rafinované elegance.

Značka EICHHOLTZ
Katalogové číslo EICH_117728
Barva přírodní
Rozměr 86 × 60,5 × 120 cm
Materiál MDF / dubová dýha / mahagonové dřevo / překližka / mramor (Bianco lila)
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / EICHHOLTZ

Theo Eichholtz, vášnivý sběratel starožitností, vždy hledá jedinečné kousky. Když byl v 90. letech na cestě do Asie, byl tak okouzlen čínským koloniálním nábytkem, že ho začal dovážet. To znamenalo jediné - začátek firmy nesoucí jeho jméno. Eichholtz je holandský výrobce luxusního nábytku, specializuje se na jedinečný design svých produktů. V průběhu let se společnost rozrostla na jeden z nejznámějších a nejuznávanějších velkoobchodů s luxusním designovým nábytkem, osvětlením a doplňky. Výběr produktu Eichholtz znamená vybrat dokonalost pro váš domov a dát vašemu interiéru novou úroveň, kterou si zaslouží.

Mohlo by se vám líbit

- 20 %
Komoda Trento BLOOMINGVILLE
15 720 Kč 19 650 Kč
Komoda Bazilian EICHHOLTZ
134 850 Kč
Komoda Modesto L EICHHOLTZ
185 450 Kč
Komoda Camelot L EICHHOLTZ
202 450 Kč