Komoda Modesto L

185 450 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 1. 7. - 3. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Komoda Modesto L je mistrovské dílo, které ve vaší ložnici vyzařuje luxus. Přijměte bohatost dýhy mocha dub, zatímco povrchová úprava z kartáčované mosazi pozvedá celkový design do nových výšin vznešenosti. Dopřejte si styl i funkčnost s komodou Modesto L, dokonalým úložným řešením, které vylepší opulentní atmosféru vaší ložnice.

Značka EICHHOLTZ
Katalogové číslo EICH_117695
Barva hnědá
Rozměr 220 × 52,5 × 85 cm
Materiál MDF / dubová dýha / překližka / mahagonové dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / EICHHOLTZ

Theo Eichholtz, vášnivý sběratel starožitností, vždy hledá jedinečné kousky. Když byl v 90. letech na cestě do Asie, byl tak okouzlen čínským koloniálním nábytkem, že ho začal dovážet. To znamenalo jediné - začátek firmy nesoucí jeho jméno. Eichholtz je holandský výrobce luxusního nábytku, specializuje se na jedinečný design svých produktů. V průběhu let se společnost rozrostla na jeden z nejznámějších a nejuznávanějších velkoobchodů s luxusním designovým nábytkem, osvětlením a doplňky. Výběr produktu Eichholtz znamená vybrat dokonalost pro váš domov a dát vašemu interiéru novou úroveň, kterou si zaslouží.

Mohlo by se vám líbit

- 20 %
Komoda Trento BLOOMINGVILLE
15 720 Kč 19 650 Kč
Komoda Cabana EICHHOLTZ
151 790 Kč
Komoda Bazilian EICHHOLTZ
134 850 Kč
Komoda Camelot L EICHHOLTZ
202 450 Kč