Křeslo Musso

28 890 Kč   –15 %
24 556 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 7. 8. - 9. 8.

  • Výdejny po celé ČR

V dnešním uspěchaném a rušném světě je relaxace nesmírně důležitým aspektem našeho života. Pokud je pro vás váš domov oázou klidu, nesmí v něm chybět správně tvarovaná a esteticky se prezentující pohovka MUSSO. Poskytne vám chvíle blaženého odpočinku při oblíbené četbě nebo při večerním promítání filmu. Stejně tak poslouží jako pohodlné posezení při setkáních s rodinou nebo přáteli. Křeslo MUSSO je vyrobeno z kvalitní nábytkové látky, která zajišťuje jeho estetický vzhled i nadprůměrnou odolnost.

> čalounění: Paloma - vysoce kvalitní kůže 100%, typ: broušená kůže s mírně korigovanou kresbou; tloušťka: 0,9-1,1mm; původ suroviny: Jižní Amerika
> polyuretanová pěna: sedák: 30 kg/m³, opěrák: 21 kg/m³
> konstrukce: překližka, buk, borovice, dřevotříska, sololit, karton

Značka MESONICA
Katalogové číslo MES-MUSSO-116A-1
Barva Cinnamon Brown
Rozměr 84 × 94 × 76 cm
Váha 30 kg
Sleva do 20%
Materiál Paloma – vysoce kvalitní přírodní kůže
kůže: Kůže je téměř nezničitelný materiál, o kterém můžeme s čistým svědomím říct, že časté nošení utváří jeho jedinečný charakter. Kvalitní kožený výrobek vydrží dlouhé roky a bude svému majiteli sloužit až do rozpadnutí.
O značce / MESONICA

Mesonica není jen další nábytkářskou značkou, je to příběh lásky k designu a kvalitě. Očekávejte nábytek, kde každý kousek vyzařuje osobitý styl a zároveň nabízí ten nejvyšší komfort. Z klasického dřeva až po luxusní tkaniny - Mesonica je spojením tradičního řemesla s moderním designem, vytvořeným pro ty, kteří chtějí mít domov s charakterem. Je to nábytek, který se nejen podíváte, ale i prožijete.

Mohlo by se vám líbit

Křeslo Houston BEPUREHOME
15 490 Kč
- 45 %
Skladem, u vás již 18. 6.
Sametové křeslo Elio MILO CASA
9 949 Kč 18 090 Kč