Miniwallet MIRUM

1 690 Kč
  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 29. 4. - 2. 5.

  • Výdejny po celé ČR

Na bankovky, vizitky, účtenky, 4-6 karet v pouzdře a další 4 karty v koženém obalu. Holandská Miniwallet se skládá z hliníkového pouzdra na karty a praktického zapínacího přebalového pouzdra - v této verzi vyrobeného z rostlinné, udržitelné a zcela bezplastové alternativy kůže MIRUM®.

Víte, co získáte kombinací hliníkového pouzdra na karty a praktického přebalu? Moderní a skladnou peněženku.

Prim hraje prostor na karty - bez těch už dnes prakticky žít nejde. Proto je jádrem peněženky Secrid lehké a tenké hliníkové pouzdro. To pojme 4 až 6 karet v závislosti na tom, zda jsou či nejsou embosované. Přístup k nim je snadný - pomocí plastového vysunovacího táhla. Díky patentovanému designu a použitému materiálu poskytuje pouzdro také RFID ochranu proti zkopírování karet na dálku.

Nadstavbu pak tvoří zapínací přebal, do kterého uložíte další 4 karty, bankovky, vizitky či třeba účtenky. Ten je v této verzi vyrobený z rostlinné alternativy kůže MIRUM®. Ta na rozdíl od většiny dostupných variací na koženku neobsahuje ani zrníčko plastu a na konci životního cyklu může být buď přetvořena v nový MIRUM, nebo nadrcena a zkompostována.

> Hliníkové pouzdro s RFID ochranou
> Zapínací obal z udržitelné rostlinné alternativy kůže MIRUM®
> Na 4-6 (platebních) karet v pouzdře a další 4 karty v přebalu
> Na bankovky, vizitky a účtenky
> Váha: 72 g
> Vyrobena v Holandsku

Značka SECRID
Katalogové číslo MMi-Black
Barva Black
Rozměr 10,2 × 6,5 × 2,1 cm
Materiál udržitelná alternativa kůže / hliník
kov: Lesklý kvalitní materiál, který dodá nádech luxusu a jen tak se neokouká. Mezi jeho přednosti řadíme především houževnatost a výdrž. Proto jsou produkty s prvky kovu jedny z nejkvalitnějších na trhu.
O značce / SECRID

Secrid spojil industriální design a módu dohromady a vytvořil tak super praktické peněženky, kterých už se nebudete chtít vzdát. Holandský brand myslel při designování hlavně na platební karty, které hýbou dnešním světem. Patentovaný design vysouvání karet jedním tahem vás okouzlí nejen provedením, ale i funkčností, která vám bude každý den věrně sloužit a vaše karty navíc ochrání před nechtěným bezkontaktním čtením dat.

Mohlo by se vám líbit