PANTONE Poutko na klíče S – Peach Fuzz 13-1023 (barva roku 2024)

349 Kč
  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 29. 4. - 2. 5.

  • Výdejny po celé ČR

Barva roku 2024 Peach Fuzz přináší poselství plné laskavosti, něhy, spolupráce a péče. Teplý odstín zvýrazňuje naši touhu po sounáležitosti s ostatními a vychutnání si chvil ticha a bezpečí. Svěží broskvový odstín jemně zasazený mezi růžovou a oranžovou vám pomůže najít vnitřní mír a klid.

Super barevná klíčenka Pantone 18 cm dlouhá z odolného nylonu s poutkem umožňuje zavěsit klíče kamkoli. Díky různým barvám Pantone rychle odlišíte klíče pro domácnost i kancelář.

Značka PANTONE
Katalogové číslo 101302124
Barva Peach Fuzz
Rozměr 18 cm
Materiál nylon / kov
kov: Lesklý kvalitní materiál, který dodá nádech luxusu a jen tak se neokouká. Mezi jeho přednosti řadíme především houževnatost a výdrž. Proto jsou produkty s prvky kovu jedny z nejkvalitnějších na trhu. nylon: Praktický a univerzální materiál, který najde využití ve všech odvětvích oděvnictví. Rychle schne, dobře odvádí pot a nevytváří žmolky.
O značce / PANTONE

Více než 10 milionů designérů a výrobců po celém světě spoléhá na produkty a služby Pantone, které jim pomohou definovat, komunikovat a ovládat barvy od inspirace až po realizaci. Vybírejte z nabídky hrníčků, klíčenek, lahví a sešitů.

Mohlo by se vám líbit