Plakát Chinese Dog

890 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 29. 12. - 2. 1.

  • Výdejny po celé ČR

Chinese Dog je inspirován čínským drakem – mocným a dobrotivým symbolem v čínské mytologii. Chinese Dog od španělského umělce-designéra Jaimeho Hayona se stal legendárním stvořením ve světě MADO – podívejte se pozorně a uvidíte různé symboly a postavy, které charakterizují umělecký dotek Jaimeho Hayona. Grafický tisk / plakát vyrobený v Dánsku z ekologicky certifikovaných materiálů.

FSC certifikovaný, 210 g matný vylepšený papír Hahnemühle. Digitální tisk s 10 barvami odolnými vůči UV záření.

> rám není součástí balení

Značka MADO
Katalogové číslo M4103_18
Barva černá / bílá
Designer Jamie Hayon
Poznámka vyrobeno v Dánsku
Materiál FSC certifikovaný papír
papír: Papír je jednovrstvý tenký materiál vyrobený zpracováním celulózových vláken získaných ze dřeva, trávy nebo jiných rostlinných zdrojů ve vodě. Jeho největší výhodou je recyklovatelnost a znovuvyužití s malým dopadem na životní prostředí. Mezi produkty vyrobené z papíru patří knihy, sešity, diáře, přáníčka, plakáty, balící papíry a mnohé další...
O značce / MADO

Je výsledkem kolaborace dvou designérských společností pocházející z Copenhagenu – All The Way To Paris a Paper Collective. MADO v překladu z japonského jazyka znamená okno, které má skrze produkty pro děti představovat okno do světa. Jejich kvalitní produkty s ikonickou grafikou a poetickými ilustracemi s nádechem skandinávského stylu mají děti vzdělávat, ale hlavně vzbudit chuť si hrát a milovat.

Mohlo by se vám líbit

Plakát Levitation II
Plakát Levitation II
Varianty:30 × 40 cm / 50 × 70 cm /
Nové
Plakát Levitation II PAPER COLLECTIVE
890 Kč
Plakát Orange Brush
Plakát Orange Brush
Varianty:30 × 40 cm / 50 × 70 cm /
Nové
Plakát Orange Brush PAPER COLLECTIVE
890 Kč