Pléd Tul

2 590 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 20. 6. - 24. 6.

  • Výdejny po celé ČR

Představujeme Tul, hřejivý bavlněný přehoz, rozkošnou dekoraci do obývacího pokoje a okamžitě upoutá pozornost díky geometrickému potisku a kontrastním barvám. Příjemná měkkost a vhodné rozměry látky zaručují absolutní pohodlí během chladných večerů.

Navrhli Anna Pietkun, Zuza Muszalska, Alicja Molińska a Damian Goliński:
Skupina mladých talentovaných designérů zaměřených na minimalismus, chytrá řešení, udržitelnost a materiálovou poctivost. Otázk: „Je to nejlepší způsob, jak to udělat? je vede k objevování nejen nových originálních forem, ale také řešení, která v nábytku ještě nikdy nebyla použita. Spojení této originality s velkým respektem a znalostmi pro minulé úspěchy v oboru je přivádí k neustálým inovacím a objevování nových cest pokaždé, když zahájí proces vytváření nového díla.

Značka NOO.MA
Katalogové číslo ACC1703
Barva Terracotta / Cream Beige / Lilac Fluff
Rozměr 200 × × 150 cm
Váha 0,5 kg
Sleva do 20%
Materiál 60% bavlna / 35% akryl / 5% polyester
bavlna: Bavlna je prodyšný materiál vhodný pro alergiky a lidi s citlivou pokožkou, dobře odvádí pot a při šetrnému zacházení má i dlouhou životnost.
O značce / NOO.MA

Polská značka noo.ma má široký výběr nábytků a doplňků jak pro komerční účely, tak pro vytvoření domova a pohody. Dbají na udržitelnost materiálů, které jsou orientované na budoucnost za rozumné ceny. NOO.MA prodává všestranný a vizuálně univerzální nábytek a doplňky pro všechny kreativce. Jejich klíčovou hodnotou je vždy být šetrnější k životnímu prostředí, proto jsou všechny jejich návrhy vyráběny zodpovědně a dodávány v plochém balení, téměř bez použití plastů.

Mohlo by se vám líbit

Modrý pléd Tul NOO.MA
2 590 Kč
- 20 %
Hřejivý pléd Cuddle HÜBSCH
1 640 Kč 2 050 Kč
- 20 %
Přehoz Toscana BLOOMINGVILLE
552 Kč 690 Kč
- 20 %
Přehoz Tiffanie BLOOMINGVILLE
440 Kč 550 Kč