Sada 10 ks – Dřevěná ramínka

449 Kč   –10 %
404 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 11. 7. - 15. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Otočný věšák o 360°: dřevěná ramínka lze otáčet o 360 stupňů, můžete snadno zavěsit oblečení z libovolného úhlu a najít své oblečení na první pohled, můžete také udržovat směr zavěšení každého oděvu konzistentně a vytvořte úhledný a uklizený vzhled.
Přesně střižené zářezy: Tato dřevěná ramínka mají na každém rameni drážky pro pevné a neklouzavé zavěšení tílka, šatů, tyčinek, nočních košil a sukní. Zářezy bambusových ramínek jsou dobře leštěné bez drsnosti.
Konturovaná ramena: dřevěná ramínka, která jsou modelována podle tvaru lidského těla a udržují oblečení v dobré kondici. Robustní ramínka jsou dostatečně odolná, aby udržela vaše těžké zimní kabáty a bundy, aniž by se ohýbaly nebo lámaly.
Protiskluzová kalhotová tyč: Elegantně ručně vyráběné dřevěné věšáky mají kalhotovou tyč, která je navržena v kulatém tvaru, aby se zabránilo vráskám, a umožňuje pověsit kalhoty, sukně, šátky a ručníky. Pánská ramínka na obleky jsou vhodná k zavěšení kompletu.
Hladký povrch: Pro výrobu našich robustních a odolných tenkých dřevěných věšáků vybíráme to nejkvalitnější dřevo. Naše protiskluzové dřevěné věšáky nemají žádné hrubé hrany a jsou velmi hladké. Nejlepší volba pro organizaci a skladování vaší skříně!

Značka SONGMICS
Katalogové číslo CRW02B10
Barva šedá
Rozměr 44,5 × 1,2 × 23,5 cm
Sleva do 20%
Materiál masivní dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / SONGMICS

Značka SONGMICS má od svého vzniku v roce 2012 jasný cíl: vyrábět kvalitní a dostupný nábytek pro domácnosti široko daleko. Jejich produkty jsou jednoduché a funkční a pomohou vám si to doma uspořádat a zorganizovat. SONGMICS kladou velký důraz na zpětnou vazbu od svých zákazníků a své výrobky neustále vylepšují. A i díky tomu jsou tak oblíbené!

Mohlo by se vám líbit

- 15 %
Věšák Abano HOUSE NORDIC
398 Kč 469 Kč
- 15 %
Věšák na oblečení Manaus HOUSE NORDIC
1 691 Kč 1 990 Kč
Věšák Nomad
Věšák Nomad
Varianty:96 × 10 cm / 60 × 10 cm
- 20 %
Věšák Nomad HÜBSCH
1 192 Kč 1 490 Kč
- 10 %
Skladem, u vás již 26. 6.
Věšák Ascot – bílá ACTONA
1 071 Kč 1 190 Kč