Sada 4 ks – PANTONE Macchiato hrnek

1 390 Kč
  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 8. 8. - 12. 8.

  • Výdejny po celé ČR

Máte rádi macchiato, oblíbené espresso s několika lžičkami našlehané mléčné pěny? Tak to musíte mít i stylový PANTONE Macchiato hrnek z dílny designérů dánské společnosti Copenhagen Design. Hrnečky Macchiato si můžete vybrat z oblíbených PANTONE barev s uvedením PANTONE čísla příslušné barvy rovnou na hrnku. Tyto designové kousky vám padnou do ruky jakou ulité a okouzlí nejen vás, ale i všechny, kteří s vámi budou sdílet pohodovou atmosféru setkání u kávy.

Hrnky PANTONE Macchiato mají objem 100 ml a jsou vysoké 63 mm. Jsou vyráběny z vyhlášeného čínského jemného porcelánu v továrnách v Thajsku.

Značka PANTONE
Katalogové číslo 101010001
Barva Warm Gray, Cool Gray, Brown, Black
Objem 100 ml
Materiál porcelán
porcelán: Porcelán je krásná ukázka toho, že poctivá ruční práce se opravdu vyplatí. Tento krásný materiál pozvedne úroveň každého interiéru a dodá nádech kvality a luxusu. Doporučujeme opatrné zacházení při jeho čištění, no nedekorované kousky je možné mýt v myčce a používat v mikrovlnce. Mezi jeho největší výhody určitě patří vysoká mechanická odolnost a nižší nasákavost hmoty proti klasické keramice.
O značce / PANTONE

Více než 10 milionů designérů a výrobců po celém světě spoléhá na produkty a služby Pantone, které jim pomohou definovat, komunikovat a ovládat barvy od inspirace až po realizaci. Vybírejte z nabídky hrníčků, klíčenek, lahví a sešitů.

Mohlo by se vám líbit

- 20 %
Sada 2 ks – Hrnek Harlow BLOOMINGVILLE
472 Kč 590 Kč
- 20 %
Hrnek Paula BLOOMINGVILLE
247 Kč 309 Kč
- 20 %
Hrnek Karine BLOOMINGVILLE
143 Kč 179 Kč
- 20 %
Hrnek Safie BLOOMINGVILLE
327 Kč 409 Kč