Šatní skříň Pure 2

11 090 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 25. 7. - 29. 7.

  • Výdejny po celé ČR

S nadrozměrnou objednávkou vás samozřejmě nenecháme na holičkách. Dopravu i takto velkého kousku, včetně výnosu 2 člennou posádkou, od nás budete mít zadarmo.

Šatní skříň je vyrobena z masivní borovice s certifikátem FSC. Dveře jsou vybaveny systémem tlumeného zavírání a mají robustní rukojeť. Vnitřek je standardně vybaven kovovou tyčí a jednou policí po celé šířce skříně. Ve spodní části je zásuvka. Série skříní Pure se skládá z jednodveřové, dvoudveřové a třídveřové skříně s uzamykatelnými nebo dělenými dveřmi. Skříně ze série do sebe zapadají, díky tomu si můžete vytvořit skříň přesně takovou jakou potřebujete. Produkt je dodávaný v rozloženém stavu s jasným návodem pro montáž.

Značka WOOOD
Katalogové číslo 379552-BET
Barva šedá
Rozměr 215 × 95 × 60 cm
Poznámka země původu: Holandsko
Váha 62 kg
Montáž Produkt vyžaduje lehkou montáž
Sleva do 20%
Materiál borovicové dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / WOOOD

Koncept WOOOD je velmi jednoduchý. Vyrábějí robustní moderní nábytek, který je snadno sestavitelný a spojuje v sobě dekorativní i praktické funkce. Značka WOOOD má jen jedno poslání - dodat šťávu jakémukoliv interiéru. Vyzkoušejte atraktivní a moderní holandskou značku WOOOD a vytvořte ze svého bydlení unikátní záležitost.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Skladem, u vás již 26. 6.
Šatní skříň SONGMICS
1 251 Kč 1 390 Kč
Dřevěná skříň Ties WOOOD
14 590 Kč
Dřevěná skříňka Gijs WOOOD
11 950 Kč