Stolička Doon

5 490 Kč   –10 %
4 941 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 17. 5. - 21. 5.

  • Výdejny po celé ČR

Představujeme Doon Stool - všestranný kus nábytku vyrobený z odolné oceli. K dispozici ve třech všestranných barvách, které se hodí k jakémukoli dekoru, jeho kulatý tvar a odolná konstrukce z něj činí stylový a praktický, poskytuje pohodlné sezení nebo stabilní povrch, abyste mohli mít své věci po ruce. Ať už potřebujete ve svém obývacím pokoji místo navíc nebo malý stolek pro vaše rostliny, s Doon Stool můžete snadno vylepšit jakýkoli požadovaný kout vašeho interiéru.

Navrhli Anna Pietkun, Zuza Muszalska, Alicja Molińska a Damian Goliński:
Skupina mladých talentovaných designérů zaměřených na minimalismus, chytrá řešení, udržitelnost a materiálovou poctivost. Neustále přemýšlíte: „Je to nejlepší způsob, jak to udělat? je vede k objevování nejen nových originálních forem, ale také řešení, která v nábytku ještě nikdy nebyla použita. Spojení této originality s velkým respektem a znalostmi pro minulé úspěchy v oboru skupinu přivádí k neustálým inovacím a objevování nových cest pokaždé, když zahájí proces vytváření nového díla.

Značka NOO.MA
Katalogové číslo FUR3202
Barva Tomato Red
Rozměr 45 × 35 × 35 cm
Váha 6 kg
Sleva do 20%
Materiál ocel / matný práškový lak
kov: Lesklý kvalitní materiál, který dodá nádech luxusu a jen tak se neokouká. Mezi jeho přednosti řadíme především houževnatost a výdrž. Proto jsou produkty s prvky kovu jedny z nejkvalitnějších na trhu.
O značce / NOO.MA

Polská značka noo.ma má široký výběr nábytků a doplňků jak pro komerční účely, tak pro vytvoření domova a pohody. Dbají na udržitelnost materiálů, které jsou orientované na budoucnost za rozumné ceny. NOO.MA prodává všestranný a vizuálně univerzální nábytek a doplňky pro všechny kreativce. Jejich klíčovou hodnotou je vždy být šetrnější k životnímu prostředí, proto jsou všechny jejich návrhy vyráběny zodpovědně a dodávány v plochém balení, téměř bez použití plastů.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Venkovní stolička Symi BAZAR BIZAR
8 091 Kč 8 990 Kč
- 10 %
Stolička Makara BAZAR BIZAR
4 311 Kč 4 790 Kč
- 10 %
Stolička Quincy BAZAR BIZAR
3 771 Kč 4 190 Kč
- 10 %
Stolička Oriki BAZAR BIZAR
4 311 Kč 4 790 Kč