Stolička Suar

4 090 Kč   –10 %
3 681 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 24. 7. - 26. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Dřevo Suar a Munggur pochází z obrovských tropických deštných pralesů a je známé svými pevnými a odolnými vlastnostmi a krásnými barevnými kombinacemi. Náš nábytek je ideální pro ty, kteří mají rádi přírodní a jedinečné kousky. Veškeré naše dřevo je získáváno z lesních porostů udržitelným způsobem, nikoliv káceno za účelem výroby nábytku.

Dřevo je živý materiál, který se může roztahovat a smršťovat, což způsobuje praskliny a suky. To není na závadu, ale je třeba s tím počítat a brát to na vědomí jako součást atraktivity takového výrobku. Rozmanitost charakteru přírodního dřeva je kvalita, kterou přijímáme.

Dřevo Suar a Munggur může hluboko v sobě zadržovat tekutinu a vlhkost. Ta může časem pomalu prosakovat a na některých površích vytvářet skvrny. Přestože jsou naše výrobky intenzivně sušeny v sušárnách, konstrukce tohoto konkrétního výrobku zahrnuje silnější dřevo, které udrží vlhkost uprostřed. Vlhkost může při přepravě tohoto výrobku prosakovat na povrch a zanechávat tak skvrn. Obsah vlhkosti ve dřevě se může měnit a nadměrná vlhkost se může dostat na povrch, přestože máme k dispozici mechanismus, který kusy ze dřeva Suar & Munggur dále vylepšuje. Je normální, že stopy po vodě jsou stále přítomny jako jedna z vlastností masivního dřeva typu Suar & Munggur.

Značka BAZAR BIZAR
Katalogové číslo JAAM002N-50
Barva přírodní
Rozměr 50 × 30 × 45 cm
Váha 5 kg
Materiál dřevo suar
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / BAZAR BIZAR

BAZAR BIZAR vás zve na dalekou cestu na tančící ostrovy, starobylé tradice a rajské pláže Indonésie. Belgická interiérová značka, která vznikla z celoživotní vášně pro cestování, vytváří velmi originální designové kousky z ekologických materiálů, jako je vodní hyacint, ratan a bambus. Rozsáhlá kolekce zahrnuje tkané koberce, lampy, polštáře, keramiku, židle a mnoho dalších interiérových a módních předmětů v jemných barvách, jako je béžová, hnědá, bílá a také černá. Pečlivě vybrané designové kousky, které důsledně ztělesňují originalitu, kvalitu, inovaci a řemeslné zpracování. Bazar Bizar přináší ten krásný dotek balijské kultury jeden za druhým do všech čtyř koutů světa.

Mohlo by se vám líbit

- 45 %
Skladem, u vás již 25. 6.
Stolička Smile HÜBSCH
2 029 Kč 3 690 Kč
Stolička Zig Zag POLSPOTTEN
10 690 Kč
Stolička Tam Tam POLSPOTTEN
10 690 Kč
- 10 %
Venkovní stolička Symi BAZAR BIZAR
8 091 Kč 8 990 Kč