Toaletní stolek

2 950 Kč   –10 %
2 655 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 14. 5. - 16. 5.

  • Výdejny po celé ČR

> Prostorný a prostorově úsporný: Tento toaletní stolek se 2 zásuvkami, velkou stolní deskou a 3 otevřenými přihrádkami nabízí spoustu místa pro uložení make-upu úhledně a po ruce; se základní plochou (40 x 100 cm) je ideální do malých prostor.
> Zrcadlo toaletního stolku o rozměrech 40 x 53 cm umožňuje jasné zrcadlení a bezchybné nalíčení.
> Připevněte kosmetický stolek ke stěně pomocí přiložené ochrany proti naklonění, abyste vytvořili bezpečnější prostředí. Jednoduchý design, čisté linie a elegantní bílá dělají z tohoto moderního toaletního stolku stylový doplněk do vaší ložnice nebo šatny.
> Tento toaletní stolek vyrobený z kvalitní dřevotřísky je pevný a odolný; jeho povlak je odolný proti opotřebení a snadno se čistí, což umožňuje dlouhé používání.

Značka VASAGLE
Katalogové číslo RDT163W01
Barva bílá
Rozměr 40 × 100 × 140 cm
Váha 24,2 kg
Materiál dřevotříska / ocel / plast
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo. ocel: Nejvýznamnějšími vlastnostmi oceli jsou skvělá tvárnost, odolnost a dobrá tepelná vodivost. Ocel se zároveň recykluje již pomalu od jejího objevení, je totiž značně levnější recyklovat než těžit rudu a vyrábět novou. Pokud se naleští tak se krásně leskne a její povrch je možné všemožně upravovat.
O značce / VASAGLE

Osobitý a cenově dostupný styl – to je motto německé značky Vasagle. Chtějí vytvářet jednoduchý cenově dostupný nábytek pro malé prostory, který přináší radost a osobitost do různých domácností. Jejich kolekce nabízí široký výběr nábytku do obývacího pokoje, ložnice, koupelny, kuchyňe a také do kanceláře. Nechte se zlákat funkčním nábytkem Vasagle, který získal obrovský ohlas i na veletrhu v USA.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Toaletní stolek VASAGLE VASAGLE
2 691 Kč 2 990 Kč
- 10 %
Toaletní stolek VASAGLE VASAGLE
3 501 Kč 3 890 Kč
Toaletní stolek Soof WOOOD
4 290 Kč
Toaletní stolek Romy WOOOD
4 850 Kč