Tříbarevný svícen Lums – malý

1 990 Kč   –10 %
1 791 Kč

Dostupné varianty

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 13. 8. - 15. 8.

  • Výdejny po celé ČR

Řada dřevěných svícnů připravených přijmout výzvu rozjasnit váš domov. Jsou dostupné ve dvou velikostech a tvarech a dělají svíčku ideální společnost. Aerodynamický povrch pokrytý matným lakem elegantně odráží světlo svíček a okamžitě naplní místnost útulnou atmosférou.

Sada obsahuje 3 svícny.

Značka NOO.MA
Katalogové číslo ACC1314
Barva Tricolor
Rozměr 6 x 3,5 x 6 cm
Poznámka nevyžaduje montaž
Váha 0,2 kg
Sleva do 20%
Materiál bukové dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / NOO.MA

Polská značka noo.ma má široký výběr nábytků a doplňků jak pro komerční účely, tak pro vytvoření domova a pohody. Dbají na udržitelnost materiálů, které jsou orientované na budoucnost za rozumné ceny. NOO.MA prodává všestranný a vizuálně univerzální nábytek a doplňky pro všechny kreativce. Jejich klíčovou hodnotou je vždy být šetrnější k životnímu prostředí, proto jsou všechny jejich návrhy vyráběny zodpovědně a dodávány v plochém balení, téměř bez použití plastů.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Stojan na vonné tyčinky BAZAR BIZAR
215 Kč 239 Kč
- 10 %
Svícen na čajovou svíčku Oh My Gee – S BAZAR BIZAR
170 Kč 189 Kč
- 15 %
Svícen s efektem uzlu HOUSE NORDIC
211 Kč 249 Kč
Skladem, u vás již 23. 7.
Svícen Uneven – hnědá BEPUREHOME
219 Kč