True Nightcap Box – 15 × 6 g

790 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 1. 8. - 5. 8.

  • Výdejny po celé ČR

Doplněk stravy. TRUE NIGHTCUP
> Pokročilý nootropický komplex pro podporu spánku
> Ideální večerní nápoj
> L-glycin, cholin bitartrát, myo-inositol, prášek z kořene zázvoru
> Mořský hořčík (citrát hořečnatý), zinek (citrát zinečnatý)
> Kvalita a délka spánku
> Zlepšení cirkadiálního rytmu
> Navození pocitu klidu, snížení úzkosti
> Zlepšení soustředění a kognitivních funkcí

Kvalita spánku úzce souvisí s tím, jak zvládáme fungovat přes den. Pokud spíme přerušovaně nebo krátce, promítá se to negativně v naší výkonnosti, ve zhoršení soustředění, v pocitu úzkosti i v tom, jak jsme podráždění a náladoví. Spánek má vliv na práci svalů, zažívání a také na vzhled. Vyplatí se proto mít pravidelný rytmus, kdy chodíme spát a kdy vstáváme. Pomoci může pohyb, vhodná strava, omezení času, nekoukání do mobilu před spaním také vhodné bioaktivní přírodní látky. True Nightcap obsahuje pokročilý komplex nootropických složek, které zlepšují délku a kvalitu spánku, cirkadiální rytmus i to, jak rychle usínáme. True Nightcap je určený pro užití během večera před spaním.

V ČEM JE ROZDÍL?
> Prémiová kvalita
> Celkem 7 bioaktivních složek: L-glycin, citrát hořečnatý, prášek z kořene zázvoru, myo-inositol, askorbát hořečnatý, cholin bitartrát, citrát zinečnatý
> Etická a šetrná produkce (udržitelné – ekologické zemědělství)
> 100% přírodní složení
> Akreditovaná kvalita: Soil Association
> GMO free
> Gluten free (bez lepku)
> Sugar free (bez přidaného cukru)
> NO Big agrobusiness

PROČ UŽÍVAT TRUE NIGHTCAP?

V dnešní době není vždy jednoduché zastavit tok myšlenek a zklidnit mysl i tělo. Často se tak stává, že uleháme do postele, aniž bychom byli nastavení na spánek. True Nightcap pomáhá tělu i mysli se uvolnit a dovoluje nám dříve a snadněji usnout a vychutnat si plnohohodnotný a dlouhý spánek, po kterém se druhý den probudíme svěží a ve 100% formě.

V ČEM JE ROZDÍL?
> Zlepšuje kvalitu a délku spánku
> Usnadňuje nástup spánku
> Mirní úzkost, zklidňuje
> Zlepšuje kognitivní funkce, soustředění

Značka ANCIENT + BRAVE
Katalogové číslo AB_25520
O značce / ANCIENT + BRAVE

Značka Ancient Brave patří v současné době k absolutní špičce na britském trhu v rámci prémiového sortimentu zaměřeného na kvalitu a náročného zákazníka.

 S Ancient Brave si dopřejete luxus křišťálově čistých a zároveň maximálně účinných produktů, vycházejících ze starobylých znalostí o efektivním stravování. Ty nabízí etickou a zdravou alternativu k současnému trendu radikálních diet, které mají v dlouhodobém měřítku devastující účinek na organismus. S Ancient Brave přirozeným způsobem a bez újmy na zdraví optimalizujete hmotnost, ale také znova nastartujete optimální fyzickou i psychickou kondici. Za kvalitou prémiové britské značky stojí dvě úspěšné ženy: Annelie Whitfieldová uznávaná hollywoodská kaskadérka, která se posledních 15 let věnuje naturopatii a léčbě bylinkami a Kate Prince, která je zkušeným mediálním specialistou. 

Mohlo by se vám líbit

Skladem, u vás již 25. 7.
True MCT ANCIENT + BRAVE
990 Kč
Cacao + Reishi ANCIENT + BRAVE
890 Kč
Matcha + Collagen ANCIENT + BRAVE
990 Kč