Úložná skříňka Basu

11 890 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 23. 8. - 27. 8.

  • Výdejny po celé ČR

Přineste do svého domova jedinečnou skříň s touto řadou Basu. Basu pochází z kolekce Exclusive holandské značky interiérového designu WOOOD a vyniká hravými liniemi, matnými přírodními tóny a nadčasovým skandinávským designem. Kolekce Basu je hravě poskládána v barevných variantách, provedení skříněk a úzká skříňka má dekoraci stylového dekoru betonu. Takto si přizpůsobíte svou řadu Basu tak, aby vyhovovala vašim potřebám! U skříní vyšších než 50 cm doporučujeme věnovat zvýšenou pozornost montáži na stěnu. Montáž proti pádu zabraňuje nehodám a chrání skříň před převrácením.

Série Basu je vyrobena z borovice s certifikací FSC, zadní strana je tvořena HDF deskou. Borovice má certifikaci FSC a je různými způsoby ošetřována. Například broušená borovice je hladká a úhledně dokončena a kartáčovaná borovice je známá pro své charakteristické znaky zrna a zvětralý vzhled. Pro ještě robustnější vzhled je borovice pásově řezaná.

Značka WOOOD
Katalogové číslo 373993-D
Barva Dust
Rozměr 210 × 40 × 42 cm
Poznámka Vyžaduje montáž
Váha 30 kg
Sleva do 20%
Materiál borovicové dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / WOOOD

Koncept WOOOD je velmi jednoduchý. Vyrábějí robustní moderní nábytek, který je snadno sestavitelný a spojuje v sobě dekorativní i praktické funkce. Značka WOOOD má jen jedno poslání - dodat šťávu jakémukoliv interiéru. Vyzkoušejte atraktivní a moderní holandskou značku WOOOD a vytvořte ze svého bydlení unikátní záležitost.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Skladem, u vás již 26. 7.
Šatní skříň SONGMICS
1 251 Kč 1 390 Kč
Dřevěná skříň Ties WOOOD
14 590 Kč
Dřevěná skříňka Gijs WOOOD
11 950 Kč