Židle Mosquito

Produkt skladem
20 850 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 1. 12. - 5. 12.

  • Výdejny po celé ČR

Pojmenovaná po svém vzhledu sedadla, které připomíná křídla. Židle Mosquito, v překladu „komár“, je elegantní kousek s prvkem poezie, na kterém zanecháte svůj pohled. Tento inovativní design byl příliš náročný na výrobu v 50. letech, ale díky úsilí Rex Kralj a moderní technice, židle byla přivedena zpět k životu. Fanoušci designu si tak mohou užít tento kus zajímavého, moderního nábytku. A pokud někdo preferuje barevné kombinace než jen vzhled přírodního dřeva, tak si určitě také přijde na své.

> šířka židle: 46 cm
> hloubka židle: 51 cm
> výška židle: 81 cm
> židle vyrobená z ořechového dřeva

Značka REX KRALJ
Katalogové číslo MOSQUITO_CH_W
Barva přírodní
Rozměr 46 × 51 × 81 cm
Váha 5 kg
Materiál ořechové dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / REX KRALJ

Společnost Rex Kralj byla založena v roce 2012 jako pocta slovinskému architektu Niko Kraljovi, který si založil vlastní nábytkářskou firmu v 50. letech minulého století. Rex Krajl vytáhli ze šuplíku několik jeho ikonických návrhů, vyvíjí své vlastní portfolio humanitního nábytku a následují tak nestárnoucí odkaz originálního, funkčního a kvalitně zpracovaného nábytku Nikola Kralje.

Mohlo by se vám líbit

- 20 %
Židle Prestwick ROWICO
5 912 Kč 7 390 Kč
- 20 %
Křeslo Nagano ROWICO
3 960 Kč 4 950 Kč
- 20 %
Dřevěná Židle Form BEPUREHOME
4 952 Kč 6 190 Kč
Židle Mosquito REX KRALJ
16 050 Kč