Židle Wem

10 990 Kč   –10 %
9 891 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 8. 8. - 12. 8.

  • Výdejny po celé ČR

Představujeme Wem - stylovou židli navrženou s ohledem na nejvyšší pohodlí. Toto vytříbené sezení, vhodné pro širokou škálu soukromých i veřejných prostředí, spojuje skvělou eleganci a maximální ergonomii. Se svou profilovanou konstrukcí, volitelným čalouněným sezením a třemi barvami, ze kterých si můžete vybrat, se židle Wem Chair nepochybně hodí do široké škály jídelen, kanceláří a dalších.

Značka NOO.MA
Katalogové číslo FUR400_3
Barva Marron Red
Váha 12 kg
Sleva do 20%
Materiál tvarovaná překližka s bukovou dýhou / masivní bukové dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / NOO.MA

Polská značka noo.ma má široký výběr nábytků a doplňků jak pro komerční účely, tak pro vytvoření domova a pohody. Dbají na udržitelnost materiálů, které jsou orientované na budoucnost za rozumné ceny. NOO.MA prodává všestranný a vizuálně univerzální nábytek a doplňky pro všechny kreativce. Jejich klíčovou hodnotou je vždy být šetrnější k životnímu prostředí, proto jsou všechny jejich návrhy vyráběny zodpovědně a dodávány v plochém balení, téměř bez použití plastů.

Mohlo by se vám líbit

Jídelní židle Giuseppe EICHHOLTZ
15 690 Kč
- 15 %
Židle Ami ROWICO
2 881 Kč 3 390 Kč
- 25 %
Sada 2 ks - Židle KALUNE DESIGN
3 442 Kč 4 590 Kč
- 10 %
Otočná jídelní židle Batilda ACTONA
3 771 Kč 4 190 Kč