Dekorativní mušle Sea Horse

1 190 Kč   –10 %
1 071 Kč
  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 26. 7. - 30. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Tento dekorativní mořský koník je kompletně vyroben z krásných bílých mušlí a doplněn třásněmi z rafie. Jedná se o zábavný a krásně provedený doplněk, který můžete zavěsit na libovolné místo, na které máte chuť. Určitě se o něm bude mluvit!

Značka BAZAR BIZAR
Katalogové číslo BABL023W
Barva White
Rozměr 25 × 4 × 40 cm
Váha 1 kg
Montáž Produkt nevyžaduje montáž
Materiál juta
juta: Juta je přírodní vlákno, které se získává z rostliny jutovníku. Jedná se o rychle rostoucí a obnovitelnou rostlinu, kterou lze plně recyklovat a biologicky rozložit. Dlouhé, měkké a lesklé vlákno, které je jedním z nejpevnějších vláken na světě, je také druhým nejprodukovanějším přírodním vláknem po bavlně a má vysoké schopnosti zadržovat vlhkost.
O značce / BAZAR BIZAR

BAZAR BIZAR vás zve na dalekou cestu na tančící ostrovy, starobylé tradice a rajské pláže Indonésie. Belgická interiérová značka, která vznikla z celoživotní vášně pro cestování, vytváří velmi originální designové kousky z ekologických materiálů, jako je vodní hyacint, ratan a bambus. Rozsáhlá kolekce zahrnuje tkané koberce, lampy, polštáře, keramiku, židle a mnoho dalších interiérových a módních předmětů v jemných barvách, jako je béžová, hnědá, bílá a také černá. Pečlivě vybrané designové kousky, které důsledně ztělesňují originalitu, kvalitu, inovaci a řemeslné zpracování. Bazar Bizar přináší ten krásný dotek balijské kultury jeden za druhým do všech čtyř koutů světa.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Dekorativní mušle Palm BAZAR BIZAR
801 Kč 890 Kč
- 15 %
Set 3 – Dekorativní obraz Aspen HOUSE NORDIC
671 Kč 790 Kč
Exkluzivní fotografie Picasso 1949 EICHHOLTZ
60 390 Kč