Dřevěná skříňka Stage

21 390 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 15. 8. - 19. 8.

  • Výdejny po celé ČR

S nadrozměrnou objednávkou vás samozřejmě nenecháme na holičkách. Dopravu i takto velkého kousku, včetně výnosu 2 člennou posádkou, od nás budete mít zadarmo.

Moderní a praktická skříňka se skvělým vzhledem ze solidní lakované borovice s certifikátem FSC. Tato šatní skříň Stage pochází z kolekce nizozemské značky Vt Wonen. Je moderní, praktická a má drsný vzhled. Skříň je vyrobena z masivní borovice a má hnědá kožená madla. Dvě otevřené přihrádky s výškou 26 cm skříni poskytují určitou hravost. Skříň má dvoje dvířka o šířce 49 cm. Za těmito dvířky je po celé šířce jedna velká police. Spodní část má výšku 45 cm a část nad namontovanou policí má výšku 48 cm. Ve spodní části šatní skříně jsou čtyři zásuvky 19 × 49 × 31 cm s hnědou koženou rukojetí. Skříň Stage je dodávaná v rozloženém stavu a lze ji snadno sestavit pomoci manuálu.

Značka VTWONEN
Katalogové číslo 377036-S
Barva zelenošedá
Rozměr 185 × 103 × 40 cm
Poznámka země původu: Holandsko
Váha 58,4 kg
Montáž Produkt vyžaduje lehkou montáž
Sleva do 20%
Materiál borovicové dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / VTWONEN

Další lekce minimalismu - tentokrát z Holandska. Značka Vtwonen nabízí kvalitně zpracovaný pohodlný nábytek, který má nápad a promění váš příbytek na moderní domov. Zakládají si na prvotřídních kvalitních materiálech a rozhodně se nebojí odvážných kombinací.

Vtwonen, to je značka pro vaše moderní bydlení.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Skladem, u vás již 18. 7.
Šatní skříň SONGMICS
1 251 Kč 1 390 Kč
Dřevěná skříň Ties WOOOD
14 590 Kč
Dřevěná skříňka Gijs WOOOD
11 950 Kč