Dvoumístná pohovka Essen

31 390 Kč   –20 %
25 112 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 19. 8. - 21. 8.

  • Výdejny po celé ČR

S nadrozměrnou objednávkou vás samozřejmě nenecháme na holičkách. Dopravu i takto velkého kousku, včetně výnosu 2 člennou posádkou, od nás budete mít zadarmo.

Pohovka a křeslo ze série Essen jsou vyrobeny z husté strukturované tkaniny bouclé s hustou kroucenou vazbou, která vytváří vícerozměrný dojem. Velmi vysoká úroveň odolnosti proti oděru (test Martindale 100 000, 570 g/m²) zaručí dlouhodobé používání bez známek opotřebení. Vyrobeno z 93 % z polyesteru, 6 % z akrylu a 1 % z bavlny. Tkanina má certifikát Oeko-Tex®, což znamená, že je zcela bez škodlivých chemických látek a bezpečná pro lidské použití. Aby tkanina získala certifikát Oeko-Tex Standard 100, musí být testována a certifikována, že neobsahuje škodlivé množství více než 100 látek, o nichž je známo, že jsou škodlivé pro lidské zdraví.

Značka COSMOPOLITAN DESIGN
Katalogové číslo COS_2S_101_F1_ESSEN3
Barva Powder Pink
Rozměr 86 × 95 × 210 cm
Váha 49 kg
Sleva do 20%
Materiál 93% polyester / 6% akryl / 1% bavlna
O značce / COSMOPOLITAN DESIGN

Energie největších světových měst vložena do​​ stylového nábytku - to je kolekce Cosmopolitan Design, která byla vytvořena pro ty, kteří milují styl a moderní život. Křesla, pohovky, a opěrky hlavy Cosmopolitan Design budou perfektním doplňkem pro velké městské apartmány, útulné obývací pokoje a ložnice.

Mohlo by se vám líbit