Dvoumístná pohovka Puzo

27 890 Kč   –15 %
23 706 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 18. 6. - 20. 6.

  • Výdejny po celé ČR

S nadrozměrnou objednávkou vás samozřejmě nenecháme na holičkách. Dopravu i takto velkého kousku, včetně výnosu 2 člennou posádkou, od nás budete mít zadarmo.

Pohovka stojící na ústředním místě obývacího pokoje je kus nábytku, který upoutá pozornost hned na začátku. Stojí za to dbát na to, aby potěšila svým designem ladícím s charakterem celého interiéru i na to, aby se na jejím pohodlném místě každý cítil pohodlně. Pohovka PUZO, která je kombinací kvalitních potahů s dobře tvarovanými a kovovými nožkami, se vyznačuje univerzálním stylem. Pohovka se skvěle hodí k ostatnímu nábytku a dodává interiéru rafinovaný šik. Pohovka PUZO má hluboké sezení, vhodně tvarované opěradlo i pohodlné područky. Pohovka dokonale funguje jako vybavení obývacího pokoje v soukromí domova i jako doplněk zdobící kancelář, kterou denně navštěvují důležití klienti a obchodní partneři.

> čalounění: Moda - vysoce kvalitní kůže 100%, typ: upravená lícová kůže; tloušťka: 1,3-1,5mm; původ suroviny: Asie/Jižní Amerika
> polyuretanová pěna: sedák: 30 kg/m³, opěrák: 21 kg/m³
> konstrukce: překližka, buk, borovice, dřevotříska, sololit, karton

Značka MESONICA
Katalogové číslo MES-PUZO-114A-2
Barva Shadow Grey
Rozměr 170 × 84 × 74 cm
Váha 42 kg
Sleva do 20%
Materiál Moda – vysoce kvalitní přírodní kůže
kůže: Kůže je téměř nezničitelný materiál, o kterém můžeme s čistým svědomím říct, že časté nošení utváří jeho jedinečný charakter. Kvalitní kožený výrobek vydrží dlouhé roky a bude svému majiteli sloužit až do rozpadnutí.
O značce / MESONICA

Mesonica není jen další nábytkářskou značkou, je to příběh lásky k designu a kvalitě. Očekávejte nábytek, kde každý kousek vyzařuje osobitý styl a zároveň nabízí ten nejvyšší komfort. Z klasického dřeva až po luxusní tkaniny - Mesonica je spojením tradičního řemesla s moderním designem, vytvořeným pro ty, kteří chtějí mít domov s charakterem. Je to nábytek, který se nejen podíváte, ale i prožijete.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Rozkládací pohovka Malling ACTONA
19 431 Kč 21 590 Kč
- 10 %
Rozkládací pohovka Malling ACTONA
17 721 Kč 19 690 Kč
Pohovka Belvedere EICHHOLTZ
145 990 Kč
Pohovka Taraval EICHHOLTZ
168 590 Kč