Jídelní stůl 1126

67 350 Kč   –25 %
50 512 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 21. 8. - 23. 8.

  • Výdejny po celé ČR

Moderní kulatý jídelní stůl s pevnou deskou z tvrzeného skla. Jeho originální dřevěné nohy v barvě ořechu jsou klíčovým prvkem jeho designu. Deska z tvrzeného skla o tloušťce 12 mm je pevná, odolná a dodává pocit prostornosti. Originalita jeho konstrukce v sobě spojuje modernost a robustnost, stejně jako maximální pohodlí pro vaše strávníky. Leštěný profil horní desky tohoto jídelního stolu nabízí vysoce kvalitní povrchovou úpravu a je synonymem pohodlí a elegance. Jeho výroba z ušlechtilých materiálů, stejně jako jeho moderní stylový design, z něj dělají ideální volbu, jak přenést váš nejavantgardnější charakter a osobnost prostřednictvím vaší jídelny. Vhodný pro maximálně 4-8 osob.

Značka ANGEL CERDÁ
Katalogové číslo AC_1126
Barva Walnut Brown
Sleva 20-40%
Materiál dřevo / tvrzené sklo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo. sklo: Sklo nám svou transparentností dovoluje vidět skrz a díky tomu se těší hojné oblibě na poli využití v bytech a domech. Při poctivém umývaní bude krásně křišťálově čisté po dlouhou dobu své životnosti.
O značce / ANGEL CERDÁ

Angel Cerda je skupina společností se sídlem ve Španělsku a pyšní se úspěšnou historií, která trvá již 125 let. Jejich zkušenosti a znalosti pokrývají celé spektrum nábytkářského podnikání a distribuují produkty úspěšně po celém světě. Dopřejte si i vy kousek unikátního designu u vás doma.

Mohlo by se vám líbit

- 20 %
Jídelní stůl Fjord HÜBSCH
21 720 Kč 27 150 Kč
Jídelní stůl Fries BASICLABEL
17 950 Kč
- 10 %
Jídelní stůl Christo ACTONA
17 451 Kč 19 390 Kč
- 10 %
Jídelní stůl Heaven ACTONA
14 841 Kč 16 490 Kč