Konferenční stolek 2019

15 890 Kč   –25 %
11 917 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 14. 8. - 16. 8.

  • Výdejny po celé ČR

Moderní designový konferenční stolek se dvěma kulatými deskami z 10mm tvrzeného skla a leštěnými hranami. Podnož a sloupek z přírodního ořechového dýhovaného dřeva dodávají vašemu domovu nádech stylu a výraznosti, který hledáte. Tento konferenční stolek je jasným příkladem toho, že originalita, elegance a funkčnost mohou jít ruku v ruce. Dokonalý kousek pro vytvoření prostředí plného moderny a stylu.

Značka ANGEL CERDÁ
Katalogové číslo AC_2019
Barva Walnut
Rozměr 120 × 80 × 38 cm
Váha 28 kg
Sleva 20-40%
Materiál Deska: 100% tvrzené sklo / Rám: dýha z ořechového dřeva
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo. sklo: Sklo nám svou transparentností dovoluje vidět skrz a díky tomu se těší hojné oblibě na poli využití v bytech a domech. Při poctivém umývaní bude krásně křišťálově čisté po dlouhou dobu své životnosti.
O značce / ANGEL CERDÁ

Angel Cerda je skupina společností se sídlem ve Španělsku a pyšní se úspěšnou historií, která trvá již 125 let. Jejich zkušenosti a znalosti pokrývají celé spektrum nábytkářského podnikání a distribuují produkty úspěšně po celém světě. Dopřejte si i vy kousek unikátního designu u vás doma.

Mohlo by se vám líbit

Nové
Odkládací stolek Cocktail EICHHOLTZ
31 390 Kč
Nové
Odkládací stolek Panarea EICHHOLTZ
15 690 Kč
Nové
Nástěnný konzolový stolek Grove EICHHOLTZ
43 190 Kč
Nové
Konzolový stolek Javier EICHHOLTZ
69 490 Kč