Orbitkey Ring V2 Black

Produkt skladem
429 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 27. 2. - 29. 2.

  • Výdejny po celé ČR

Nový pohled na starý dobrý kroužek na klíče, nyní ve druhé, ještě lepší verzi. Šetří čas, polámané nehty a pocuchané nervy, snadno se ovládá, zabrání ztrátám klíčů a navíc výborně vypadá. Nezbytný doplněk ke klíčence Orbitkey, skvělý i samostatně.

Každý, kdo někdy pracoval s kroužkem na klíče, uzná, že na něm rozhodně je co zlepšovat. Tak se do toho v australském Orbitkey pustili. A protože to dobře dopadlo, nezůstalo u jedné verze: nyní vám tak můžeme nabídnout již druhou generaci. Na první dobrou zaujme praktickým a ještě snadněji ovladatelným zajišťovacím mechanismem, díky kterému se s ním pracuje rychle, zcela bezpracně, bez polámaných nehtů a pocuchaných nervů. Zajištění je to navíc tak důkladné, že vám klíče rozhodně nevypadnou.

Skvěle se doplňuje s klíčenkou Orbitkey a jejím příslušenstvím, stejně tak dobře poslouží i na klasické klíče.

> Odolný kroužek s mechanismem z nerezové oceli
> Až na 10 klíčů a dalších nezbytností
> Tenký, odolný
> Spolehlivý zajišťovací mechanismus
> Snadná a rychlá manipulace

Značka ORBITKEY
Katalogové číslo PRN2-BLK-102
Barva Black
Materiál nerezová ocel
nerezová ocel: Nerezová ocel je jeden z nejkvalitnějších materiálu v poměru cena výkon. Je téměř nezničitelný, lehký na údržbu a lehce se čistí. Jak jméno napovídá, nerezová ocel je extrémně odolná proti korozi.
O značce / ORBITKEY

Hlučné cinkající klíče jsou už zvukem vzdáléné minulosti. Orbitkey váš neforemný svazek přemění v elegantní doplněk. Australský startup způsobil na Kickstarteru v roce 2013 svou vychytávkou hotový rozruch. Jednou provždy totiž vyřešil problém s frustrujícími zamotanými svazky klíčů. Designovaný a vyrobený tak, aby vám dělal společnost dlouhé roky. Dostupné v kožené variantě, která stárne do krásy, a ve variantě Active vyrobné z odolného polyméru. Řekněme společně sbohem hlučným klíčům a poškrábaným displejům.

Mohlo by se vám líbit