PANTONE Hrnek Espresso — Light Pink 182

Produkt skladem
399 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 18. 7. - 22. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Stejně jako znalci kávy říkají, že espresso je jen jedno, tak i znalci barev vědí, že barvy PANTONE jsou taktéž jedinečné. A není lepší kombinace, než pravé espresso v PANTONE Espresso hrnku. Tyto dvě věci zkrátka patří k sobě.

Užijte si své espresso ve velkém stylu v těchto ikonických šálcích v klasickém a jednoduchém designu s logem PANTONE a číslem použité PANTONE barvy.

Espresso hrnky mají objem 120 ml, jsou vysoké 62 mm a jsou vyráběny z vyhlášeného čínského jemného porcelánu v továrnách v Thajsku.

Značka PANTONE
Katalogové číslo 101040182
Barva Light Pink 182
Objem 120 ml
Materiál porcelán
porcelán: Porcelán je krásná ukázka toho, že poctivá ruční práce se opravdu vyplatí. Tento krásný materiál pozvedne úroveň každého interiéru a dodá nádech kvality a luxusu. Doporučujeme opatrné zacházení při jeho čištění, no nedekorované kousky je možné mýt v myčce a používat v mikrovlnce. Mezi jeho největší výhody určitě patří vysoká mechanická odolnost a nižší nasákavost hmoty proti klasické keramice.
O značce / PANTONE

Více než 10 milionů designérů a výrobců po celém světě spoléhá na produkty a služby Pantone, které jim pomohou definovat, komunikovat a ovládat barvy od inspirace až po realizaci. Vybírejte z nabídky hrníčků, klíčenek, lahví a sešitů.

Mohlo by se vám líbit

- 20 %
Sada 2 ks – Hrnek Harlow BLOOMINGVILLE
472 Kč 590 Kč
- 20 %
Hrnek Paula BLOOMINGVILLE
247 Kč 309 Kč
- 20 %
Hrnek Karine BLOOMINGVILLE
143 Kč 179 Kč
- 20 %
Hrnek Safie BLOOMINGVILLE
327 Kč 409 Kč