Trojmístná rozkládací pohovka Base – Ivory / Black Night Lacquered

45 090 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 28. 5. - 30. 5.

  • Výdejny po celé ČR

Váš . Pohodlný . Základ

Rozkládací pohovka Base, navržená renomovanou architektonickou kanceláří C.F. Møller Architects, ztělesňuje podstatu moderního, multifunkčního bydlení, které je obzvláště vhodné pro energický životní styl generace Z. V garsoniérách a kompaktních domácnostech, kde je nedostatek místa, se tato architektem vyrobená rozkládací pohovka stává kvintesencí nábytku. Bez problémů podporuje celou řadu činností od streamování a čtení po společenské setkávání a spánek a vystihuje dynamický rytmus současného života.

Rozkládací pohovka Base, která byla vyrobena s ohledem na jednoduchost a snadnost, se pouhým zatlačením promění z útulného lůžka v elegantní pohovku. Tento kus nabízí výjimečnou všestrannost, je k dispozici s úložnými moduly i bez nich. Tyto moduly lze přizpůsobit s víkem nebo bez něj, což umožňuje dvojí funkci: ukrýt předměty denní potřeby nebo elegantně vystavit vaše cenné věci, jako jsou knihy na konferenčním stolku, ozdobné předměty nebo květiny.

Personalizaci máte na dosah ruky díky výběru ze 47 barevných variant, které dokonale odpovídají vašemu individuálnímu stylu. Rám, vyrobený z udržitelného borovicového dřeva s certifikátem FSC, a silná, polstrovaná futonová matrace zaručují pohodlí vsedě i vleže a spojují funkčnost s nádechem luxusu.

Rozkládací pohovka Base, která je dítětem studia C.F. Møller Architects, je ve všech ohledech více než jen kusem nábytku, je vyjádřením životního stylu pro mladé a mladé srdcem, které se s grácií přizpůsobuje mnohostranným požadavkům moderního života. Upozorňujeme, že všechny futonové výrobky jsou vyráběny ručně, takže si můžete všimnout drobných rozdílů ve velikosti a hmotnosti. Rozměry matrace jsou 190 × 130 × 14 cm.

Značka KARUP DESIGN
Katalogové číslo 137402510_1374025104
Barva Ivory / Black Night Lacquered
Váha 17 kg
Materiál Rám: borovicové dřevo / Obal: 100% polyester
O značce / KARUP DESIGN

Karup, dánská nábytkářská firma, která čerpá inspiraci z nábytku tradičních japonských ložnic. Jejich futonové pohovky se díky své variabilitě hodí jak do malých, tak velkých interiérů - většinu z nich si totiž můžete podle aktuálních potřeb, nebo nálady všemožně polohovat a nastavovat. Na takových futonových postelích spávali odedávna i samurajové! Jsme si proto na 100% jistí, že na moderní variantě od značky Karup se vyspíte úžasně i vy.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Rozkládací pohovka Malling ACTONA
19 431 Kč 21 590 Kč
- 10 %
Rozkládací pohovka Malling ACTONA
17 721 Kč 19 690 Kč
Pohovka Belvedere EICHHOLTZ
145 990 Kč
Pohovka Taraval EICHHOLTZ
168 590 Kč