Variabilní pohovka Knob

24 550 Kč
  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 6. 8. - 8. 8.

  • Výdejny po celé ČR

S nadrozměrnou objednávkou vás samozřejmě nenecháme na holičkách. Dopravu i takto velkého kousku, včetně výnosu 2 člennou posádkou, od nás budete mít zadarmo.

Snadná. Změna

Knob vyniká z dalších pohovek s jeho krásnou elegancí. Je elegantní, štíhlý a přidává do interiéru lehkost s jeho uživatelsky přívětivou funkcí. Pod obou loketními opěrkami najdete knoflík, který je snadno odšroubován pro transformaci moderní pohovky na pohodlnou postel buď pro vás nebo pro své hosty přes noc.

Rozměry pohovky: 95 × 205 × 79 cm
Velikost matrace: 130 x 190 x 14 cm
Náplň matrace: 14 cm recyklovaná matrace se smíšeným vláknem s jádrem 4 cm pěny
Krycí materiál: 80 % bavlna - 20 % polyesteru
Materiál rámu: Borovicové dřevo

Obecná péče o dřeva: Nepokládejte horké předměty na nábytek, neumístěte svíčky přímo na nábytek, okamžitě otřete rozlité tekutiny vlhkým hadříkem, pravidelně kontrolujte, zda jsou šrouby a armatury těsné.

Látka:
Len je přírodní surovina s potřebou zvláštní péče. Len netoleruje vodu. Pokud se váš plátěmý futon navlhčí, může dojít k skvrnám. Nezapomeňte proto čistit vodou. Použijte nebarvený hadřík k vysušení oblasti nasáváním mokré skvrny.

Značka KARUP DESIGN
Katalogové číslo 135101755
Barva 101 Clear lacquered / 755 Mocca
Rozměr 95 × 205 × 79 cm
Váha 48 kg
Sleva do 20%
Materiál borovicové dřevo / 80 % bavlna / 20% polyester
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / KARUP DESIGN

Karup, dánská nábytkářská firma, která čerpá inspiraci z nábytku tradičních japonských ložnic. Jejich futonové pohovky se díky své variabilitě hodí jak do malých, tak velkých interiérů - většinu z nich si totiž můžete podle aktuálních potřeb, nebo nálady všemožně polohovat a nastavovat. Na takových futonových postelích spávali odedávna i samurajové! Jsme si proto na 100% jistí, že na moderní variantě od značky Karup se vyspíte úžasně i vy.

Mohlo by se vám líbit