Čtyřmístná pohovka Sao

62 374 Kč   –52 %
29 690 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 19. 9. - 21. 9.

  • Výdejny po celé ČR

vač.

 

Matná strukturovaná manšestrová tkanina s úzkými 3 mm proužky. Je velmi příjemný na dotek, zabraňuje absorpci tekutin díky speciálnímu hydrofobnímu povlaku a navíc má vysokou odolnost proti oděru (Martindale test 80 000, 415 g/m², složení: 100% Polyester). Především je certifikován Oeko-Tex, což znamená, že je zcela bez škodlivých chemikálií a bezpečný pro lidské použití. K dosažení certifikace Oeko-Tex Standard 100 musí být tkanina testována a certifikována, aby neobsahovala škodlivé úrovně více než 100 látek, o kterých je známo, že jsou škodlivé pro lidské zdraví.

Doporučuje se vyčistit celý materiál. pohovka s měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač.

Zvýhodněnou cenu tohoto produktu jsme vám vyjednali s dodavatelem, jelikož bude produkt vyrábět specificky pro vás, nevznikne mu tak situace, že budou již vyrobené kusy zbytečně na skladě neprodané, tedy zero waste, který podporujeme. Bohužel s tím ale souvisí delší dodací doba, předpokládali jsme však, že si většinou stěhování poctivě plánujete a nepotřebujete pohovku zítra, tak snad je tento kompromis oukej..

Značka WINDSOR & CO
Katalogové číslo W_4S_100_F1_S2
Barva Green
Rozměr 302 × 93 × 69 cm
Poznámka Vyrobeno v Evropě
Váha 62 kg
Materiál Rám: borovice, dřevovláknité desky, překližka / Nohy: dub / Tkanina: 100% manšestr
O značce / WINDSOR & CO

Windsor & Co nabízí špičkový nábytek, který se vyznačuje elegantním designem a dokonalou úpravou. Kolekce nabízí moderní pohovky, křesla, multifunkční rohové pohovky, čalouněné židle, pohodlné opěrky hlavy a koberce. Nábytek Windsor & Co vyrábí ti nejlepší řemeslníci a řemeslnice, kteří vykonávají svou práci s vášňí a odhodláním. Každý kus z kolekce je jedinečný a je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů. Nábytek je ideální volbou pro vaši jídelnu, obývací pokoj, knihovnu a nebo domácí kancelář.

Mohlo by se vám líbit

Sleva 15 %
Doprava zdarma
Produkt u vás již 18. 10.
Nové
Doprava zdarma
Produkt u vás již 31. 8.
Nové
Doprava zdarma
Produkt u vás již 31. 8.
Nové
Doprava zdarma
Produkt u vás již 31. 8.