Dřevěná skřínka Silas

18 690 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 24. 7. - 26. 7.

  • Výdejny po celé ČR

S nadrozměrnou objednávkou vás samozřejmě nenecháme na holičkách. Dopravu i takto velkého kousku, včetně výnosu 2 člennou posádkou, od nás budete mít zadarmo.

Dřevěná skříňka Silas je součástí série Silas. Tato vysoká skříň se dvěma dvířky a zásuvkou je vyrobena z masivního jasanového dřeva s broušeným povrchem. Za dveřmi jsou čtyři police. Skříň je dodávaná v rozloženém stavu s jasným manuálem. V případě tvrdých podlah umistěte plstěné podložky pod nohy, zabrání se tím poškození podlahy.

Značka WOOOD
Katalogové číslo 373384-BN
Barva černá
Rozměr 210 × 60 × 36 cm
Poznámka země původu: Holandsko
Váha 35 kg
Montáž Produkt vyžaduje lehkou montáž
Sleva do 20%
Materiál jasanové dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / WOOOD

Koncept WOOOD je velmi jednoduchý. Vyrábějí robustní moderní nábytek, který je snadno sestavitelný a spojuje v sobě dekorativní i praktické funkce. Značka WOOOD má jen jedno poslání - dodat šťávu jakémukoliv interiéru. Vyzkoušejte atraktivní a moderní holandskou značku WOOOD a vytvořte ze svého bydlení unikátní záležitost.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Skladem, u vás již 25. 6.
Šatní skříň SONGMICS
1 251 Kč 1 390 Kč
Dřevěná skříň Ties WOOOD
14 590 Kč
Dřevěná skříňka Gijs WOOOD
11 950 Kč