Konzolový stolek Silas

11 090 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 21. 8. - 23. 8.

  • Výdejny po celé ČR

Odkládací stolek Silas má moderní vzhled a je pěkným doplňkem do vašeho interiéru. Silas má dubovou desku s FSC certifikací a broušeným lakovaným povrchem. Stolek má dvě zásuvky. Rám je vyroben z kovu, je lakovaný černou barvou a je široký 1,5 cm. Silas měří 74 cm, je široký 140 cm a hluboký 40,1 cm. Stolek je k dispozici i v jiné barvě, je dodávaný v rozloženém stavu se snadným návodem. Tip: v případě tvrdé podlahy umistěte plstěné podložky pod kovový rám, zabráníte tím poškrábání podlahy.

Značka WOOOD
Katalogové číslo 373662-BN
Barva černá
Rozměr 74 × 140 × 40 cm
Poznámka země původu: Holandsko
Váha 14,9 kg
Montáž Produkt vyžaduje lehkou montáž
Sleva do 20%
Materiál dubové dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / WOOOD

Koncept WOOOD je velmi jednoduchý. Vyrábějí robustní moderní nábytek, který je snadno sestavitelný a spojuje v sobě dekorativní i praktické funkce. Značka WOOOD má jen jedno poslání - dodat šťávu jakémukoliv interiéru. Vyzkoušejte atraktivní a moderní holandskou značku WOOOD a vytvořte ze svého bydlení unikátní záležitost.

Mohlo by se vám líbit

Odkládací stolek Cocktail EICHHOLTZ
31 390 Kč
Odkládací stolek Panarea EICHHOLTZ
15 690 Kč
Nástěnný konzolový stolek Grove EICHHOLTZ
43 190 Kč
Konzolový stolek Javier EICHHOLTZ
69 490 Kč