Dřevěná skříňka Silas

18 490 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 15. 8. - 19. 8.

  • Výdejny po celé ČR

Dvoudveřová skříň Silas od nizozemské značky WOOOD má moderní vzhled a nabízí tak stylové místo pro uložení vašich věcí. Je vyrobena z masivního dubu s broušenou povrchovou úpravou ošetřenou černým lakem. Základna je vyrobena z černě lakovaného kovu. Skříň je vysoká 149 cm, široká 85 cm a hluboká 35,5 cm. Velká spodní zásuvka má hloubku 31 cm a výšku 13 cm. Za dveřmi skříně jsou dvě police po celé šířce. Skříň Silas je k dispozici také v jiné barvě, je dodávána v rozloženém stavu s jasným manuálem pro sestavení. Tip: v případě tvrdé podlahy použijte plstěné podložky pod kovový rám, zabrání se tím poškození tvrdých podlah.

Značka WOOOD
Katalogové číslo 373749-BN
Barva černá
Rozměr 149 × 85 × 35,5 cm
Poznámka země původu: Holandsko
Montáž Produkt vyžaduje lehkou montáž
Sleva do 20%
Materiál dubové dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / WOOOD

Koncept WOOOD je velmi jednoduchý. Vyrábějí robustní moderní nábytek, který je snadno sestavitelný a spojuje v sobě dekorativní i praktické funkce. Značka WOOOD má jen jedno poslání - dodat šťávu jakémukoliv interiéru. Vyzkoušejte atraktivní a moderní holandskou značku WOOOD a vytvořte ze svého bydlení unikátní záležitost.

Mohlo by se vám líbit

- 15 %
Skříňka Kyoto HOUSE NORDIC
6 876 Kč 8 090 Kč
- 15 %
Stojan na květiny Beja HOUSE NORDIC
756 Kč 890 Kč
- 15 %
Stojan na květiny Rabo HOUSE NORDIC
807 Kč 950 Kč
- 15 %
Stojan na květiny Trofa HOUSE NORDIC
416 Kč 490 Kč