Knihovna Madu

7 790 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 24. 6. - 28. 6.

  • bezpečné doručení

Madu je stylová, moderní knihovna z kolekce holandské značky WOOOD. Madu je vyrobena z borovice s povrchovou úpravou v odstínu cloud-grey. To dodává skříni nadčasový vzhled. Zlaté knoflíky v kombinaci se světlou borovicí dodávají skříni moderní a masivní vzhled.

Značka WOOOD
Katalogové číslo 373427-W
Rozměr 200 × 80 × 35 cm
Barva Cloud Grey
Poznámka Nutná montáž
Váha 24,5 kg
Materiál kov, dřevo
kov: Lesklý kvalitní materiál, který dodá nádech luxusu a jen tak se neokouká. Mezi jeho přednosti řadíme především houževnatost a výdrž. Proto jsou produkty s prvky kovu jedny z nejkvalitnějších na trhnu. dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / WOOOD

Koncept WOOOD je velmi jednoduchý. Vyrábějí robustní moderní nábytek, který je snadno sestavitelný a spojuje v sobě dekorativní i praktické funkce. Značka WOOOD má jen jedno poslání - dodat šťávu jakémukoliv interiéru. Vyzkoušejte atraktivní a moderní holandskou značku WOOOD a vytvořte ze svého bydlení unikátní záležitost.

Mohlo by se vám líbit

Nové
Doprava zdarma
Knihovna 3103 ANGEL CERDÁ
Produkt u vás již 24. 6.
Nové
Doprava zdarma
Knihovna 3020 ANGEL CERDÁ
Produkt u vás již 24. 6.
Nové
Doprava zdarma
Knihovna 3091 ANGEL CERDÁ
Produkt u vás již 24. 6.
Nové
Doprava zdarma
Knihovna 3136 ANGEL CERDÁ
Produkt u vás již 24. 6.